Son Dakika
25 Eylül 2018 Salı

ınsanlarla Kaynaşma Kermesi…

21 Aralık 2011 Çarşamba, 09:18
ınsanlarla Kaynaşma Kermesi…

Sevgi ve şefkate Muhtaç çocukları Koruma Derneği tarafından ”ıhtiyaçlı ınsanlarla Kaynaşma Kermesi” açıldı.
 
Dernek Başkanı Serpil Söğüt, Antakya Belediyesi Gıda Bank binasında düzenlenen açılışta yaptığı konuşmada, ihtiyaç sahipleri için üyelerden toplanan giyim eşyalarının, cüzi fiyatlarla kermeste satışa sunulduğunu söyledi.
 
 
 Giyim eşyalarının gerçek ihtiyaç sahiplerine ulaştırılması için Antakya Belediyesi ile işbirliği yaptıklarını belirten Söğüt, giyim eşyalarını 1 ile 5 lira arasında değişen fiyatlarla bir hafta boyunca ihtiyaç sahiplerinin kullanımına sunacaklarını kaydetti.Söğüt, iki yıldan bu yana tespit ettikleri ihtiyaç sahiplerine yardım götürdüklerini bildirerek, derneklerinin, gerçek ihtiyaç sahiplerine ulaşmak için çeşitli çalışmalara imza attığını ifade etti.
 
 
 Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş da ihtiyacı olan kişilere ulaşmak için yapılan çalışmanın önemine değinerek, bu tür yardımların gerçek ihtiyaç sahiplerine ulaşması konusunda dernek yetkililerine başarı diledi.
 
 
Açılışa Belediye Başkanı Savaş’ın eşi Nazan Savaş, Emniyet Müdürü Ragıp Kılıç’ın eşi Panzel Kılıç ile dernek üyeleri katıldı.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz