Son Dakika
20 Temmuz 2018 Cuma

ılke Kreş’ten “Becerikli eller”

17 Haziran 2010 Perşembe, 16:26
ılke Kreş’ten “Becerikli eller”

Antakya’da 3–6 yaş arası eğitim yapan özel ılke Kreş ve Gündüz Bakımevi, yılsonu nedeniyle “Becerikli Eller” sergisi düzenledi.

3–6 yaş arası öğrencilerin hazırlamış olduğu el emekleri göz nuru “Becerikli Eller” sergisine öğrencilerin ailelerinin yanında arkadaşları da katıldı.

özel ılke Kreş ve Gündüz Bakımevi sahibi Fatih Erkan, yaptığı açıklamada ; “Yıl boyunca öğrencilerimize verdiğimiz eğitimi düzenlediğimiz Becerikli Eller sergisi ile tamamlamış bulunmaktayız. Yıl boyunca öğrencilerimiz hazırladıkları eserleri siz değerli ailelerimizle beraber geziyoruz. Bunu yapmamızın amacı öğrencilerimizin zekâsını, becerisini ve en önemlisi de topluma ne kadar uyum sağlamasıdır.

öğrencilerimiz yıl boyunca kendi hazırlamış oldukları eserleri arkadaşlarına ve ailelerine sunuyor. Açmış olduğumuz “Becerikli eller” sergisine öğrencilerimizin aileleri ve arkadaşları hafta boyunca ziyaret edebilir.” dedi.

Erkan, açıklamasının sonunda  “Becerikli Eller” sergisinin hazırlamasında büyük katkısı bulunan öğretmenler Tuba , çiğdem ve Sevim hanımlara teşekkür etti.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz