Son Dakika
20 Ocak 2018 Cumartesi

ılk Oldu Devamı da Gelecek…

07 Şubat 2012 Salı, 09:19
ılk Oldu Devamı da Gelecek…

Savaş, “Bu satranç turnuvası ilk oldu ama son olmayacak ve devamı gelecek”Antakya’nın Geleceğini Kurma Derneği (ANGED) tarafından organize edilen “Antakya çocuk Festivali” kapsamında gerçekleştirilen satranç turnuvası sona erdi. Turnuva sonrası Antakya Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, turnuvada başarılı olan sporcuları ödüllendirdi. 55 sporcunun şampiyonluk için mücadele ettiği turnuvada velilerde çocuklarını yalnız bırakmayarak, heyecana ortak oldular ve çocuklarına destek verdiler.
 
Antakya’nın Geleceğini Kurma Derneği, Antakya Belediyesi Satranç Kulübü, Prime Mall Antakya ve Antakya Satranç Kulübü’nün ortak çalışması ile gerçekleşen satranç turnuvasına katılan sporcular, hediye oyun çeki ve kitap ile ödüllendirildiler.Düzenlenen ödül törenine, Antakya Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Başkan Vekili ve Meclis üyesi Serdar Güven, Meclis üyeleri Hasan Hocamoğlu ve Ali Alkan, Antakya’nın Geleceğini Kurma Derneği Başkanı Mehmet Mahanoğlu, sporcular ve velileri katıldı.
 
 
Törende bir konuşma yapan Başkan Savaş, her zaman spora ve sporcuya gönülden destek verdiklerini ifade ederek, “burada bu satranç turnuvası ilk oldu ama son olmayacak ve devamı gelecek. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum ve şampiyonluk için mücadele eden sporcularımızı tebrik ediyorum” dedi.
 
Savaş, ilk 10’a giren sporculara Prime Mall oyun çeki hediye etti.ılk 10’a giren sporcular şöyle belirlendi: “Babageldi Annaberdiyev, Ozan öztay, Cemil Yener, Durdu Akkök, Naşit Uygun, Berk ıbrahim Züberoğlu, Can Ganim çapar, Berkay Kadir Görgel, Ece Fevziye Altınöz, Tolga şahin…”
 
Turnuvaya katılan tüm sporculara ayrıca, Belediye Başkanı Savaş, Belediye Meclis üyeleri Serdar Güven, Hasan Hocamoğlu ve Ali Alkan tarafından hediye kitaplar verildi. Haber Merkezi

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz