Son Dakika
21 Ocak 2018 Pazar

ılk Adım’dan kutlama…

07 Mayıs 2010 Cuma, 16:33
ılk Adım’dan kutlama…

ılk Adım özel Eğitim Kurumları geçtiğimiz gün düzenlediği etkinlikte Anneler Gününü kutladı. Okul bahçesinde düzenlenen etkinlik, saygı duruşunda bulunulması ve ıstiklal Marşı’nın okunmasının ardından açılış konuşmasıyla devam etti.

ılk Adım özel Eğitim Kurumları adına velilere hitap eden Gülşen Filazoğlu çokluk, anneliğin yüceliğinden söz etti. ‘Her annenin kendi yavrusunu canından çok sevdiğini söylemeye gerek var mı bilmiyorum’ diyen Gülşen Filazoğlu çokluk, konuşmasını şöyle sürdürdü: “Karnında dokuz ay taşıdığı, süt verip altını temizlediği, her türlü bakımını yapıp başucunda uykusuz geceler geçirdiği yavrusunu her anne hiç karşılık beklemeden sever.özel çocuklara sahip siz değerli annelerin bu duyguyu hepimizden daha yoğun yaşadığınız şüphe götürmez bir gerçek.”

çokluk konuşmasının devamında: “Dünyanın en zor sanatı olan insanoğlunu yetiştirme sanatını icra ediyoruz. Ki sizler bu sanatın en zor kısmı olan sabır, dikkat ve hassasiyet gerektiren yönünü icra ediyorsunuz. çünkü sahip olduğunuz bu özel çocuklarla hayatınız paylaşıp, hayatınızı bu çocukların uğruna feda ediyorsunuz. Sizleri sizden daha iyi anlayabilecek bir insanın olmadığını düşünüyorum. Ancak bizler eğitimciler olarak sizlerin duygularınızı anlayabilirsek, sizlerin yanında olup sizleri anlayabilir ve hayatlarınızı kolaylaştırabilirsek bizler de bir o kadar mutlu oluruz.” dedi.

ılk Adım özel Eğitim Kurumları ortaklarından Riyat Boz ve Alaiddin Azizoğlu da birer konuşma yaptı. Yapılan konuşmaların ardından veliler ve öğrenciler Anneler Gününü hep birlikte kutlamanın mutluluğunu yaşadı.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz