Güzelmansur: Başkanımıza çirkin saldırı yapılmıştır…

09 Haziran 2016 Perşembe, 19:11

CHP Hatay İl Başkanı Mehmet Güzelmansur, Genel Başkanları Kemal Kılıçdaroğlu’na, şehit polisler için düzenlenen cenaze törenine katılımı sırasında çirkin saldırı ve tehditlere maruz kaldığına dikkati çekti.

CHP Hatay İl Başkanı Mehmet Güzelmansur, “Bu saldırıyı yapanlar ve yaptıranlar nasıl vicdansız, ahlaksız ve terbiyesizlerdir ki; hepimizin şehit acısıyla içi yanarken, Genel Başkanımız şehidimize son görevini yerine getirirken, en acılı ve duygulu olduğumuz bir anda, şehitlerimize yapılan çok büyük bir saygısızlıktır. ‘Şehitlerimizin cenazesinde saygısızlık yapmak en büyük terör eylemidir.’ Her bireyin, yanlış gördüğü konularda eleştiri hakkı olduğuna inanıyoruz. Bizler her zaman birlik, beraberlik ve kardeşlikten yanayız.” Dedi.

Güzelmansur, yaptığı açıklamada, devamla şu ifadelere yer verdi:

“CHP Genel Başkanına yapılan bu hain saldırı, şehit cenazesinde dahi ne dini, ne de gelenek ve insani değerleri bulunmayan gözü dönmüş bir siyasi güruhun ve onların tetikçilerinin kişisel menfaatlerini ülkenin ve milletin değerlerinin önüne koyduğunu açıkça göstermektedir.

CHP Hatay İl Başkanı olarak şahsım, yönetim kurulum ve ilçe örgütlerim olarak Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’na geçmiş olsun diyor, bu ve benzeri hain saldırılarla oluşturulmaya çalışılan algının Türk Milleti nezdinde bir değerinin olmadığını, teröre, terörün destekçilerine ve terörden beslenenlere karşı duruşumuzu ve mücadelemizi kararlılıkla sürdüreceğimizi kamuoyuna saygıyla bir kez daha duyururuz.”

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz