Son Dakika
22 Ocak 2018 Pazartesi

ıktidara Talibiz…

30 Ekim 2009 Cuma, 14:21
ıktidara Talibiz…

Anavatan Partisi ve Demokrat Parti ‘Türkiye Bütünleşiyor’ sloganı ile hafta sonu düzenlenecek kongre ile bütünleşeceklerini açıkladılar. Dün Anavatan Partisi ıl binasında gerçekleşen toplantıya Demokrat Parti Hatay ıl Başkanı ve parti yöneticileri de katılarak birlik beraberlik mesajı verdiler.
BöLüKBAşI: Yanlışlıkları düzeltmek için göreve talibiz…Anavatan Partisi ıl Başkanı Lütfi Bölükbaşı yaptığı açıklamada, Türkiye’nin 2010’da erken seçim yaşayacağını öne sürdü. Bütünleşmeden sonra gerçekleşecek seçimler için kadrolarının hazır olduğunu söyleyen Bölükbaşı, “Merkez sağdaki boşluğu biz dolduracağız. Biz Türkiye’nin içine düşmüş olduğu yanlışlıklara dur demek için göreve talibiz. Gelin Türkiye’nin içine düşmüş olduğu bu bataklıktan hep beraber kurtaralım. Parolamız; Tek Devlet, Tek Bayrak, Tek Dil, Tek Ordu, Tek meclis olarak yaşamak istiyoruz” dedi.
BULGURCU: Hukuk yara almıştır…Demokrat Parti Hatay ıl Başkanı Yahya Bulgurcu da yaptığı konuşmada, AKP Hükümetini sert bir dille eleştirdi. Başkan Bulgurcu, Habur Sınır kapısında yaşanan olaylara atıfta bulunarak, “Türkiye cinnet geçiriyor. Bu sınır kapısında yaşanan tam bir rezalettir. Ayrıca Türkiye Cumhuriyeti tarihinde ilk kez, suçlunun, teröristin ayağına kadar hukuk adamlarımız gitmiş, mahkeme yapılmıştır. Hukuk yara almıştır, adalet yara almıştır. Türkiye’de Türk Bayrakları ile miting düzenleyenler terörist, bez parçalarını bayrak diye sallayanlar suçsuz. Böyle bir anlayış olamaz. Ancak bilmeliler ki, Türkiye alternatifsiz değildir. Gün gelip bunların hesabı sorulur” şeklinde konuştu.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz