Son Dakika
22 Eylül 2018 Cumartesi

Huzurevi Sakinlerinden Ziyaret.

03 Ekim 2011 Pazartesi, 11:44
Huzurevi Sakinlerinden Ziyaret.

1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü münasebetiyle Huzurevi sakinleri, Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş’a nezaket ziyaretinde bulundular.
 
 
Ziyarette Sosyal Hizmetler ıl Müdür Yardımcısı Yılmaz Balaman, Huzurevi Müdürü Nurettin Türkmen, Huzurevi Derneği Başkanı Nazime Emir ve Huzurevi sakinlerinden oluşan heyet yer aldı. Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş, nezaket ziyaretinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, 1 Ekim Dünya Yaşlılar gününü kutladı.
 
 
Heyet adına konuşma yapan Huzurevi Derneği Başkanı Nazime Emir, Huzurevine Antakya Belediyesi olarak yapılan yardımlardan dolayı Başkan Savaş’a teşekkür etti. Başkan Savaş, geçmişine, anne ve babasına, yaşlı büyüklerine saygısı ve sevgisi olmayanların geleceğe ait beklentilerinin de olamayacağını ifade ederek, “Yaşlılarımız; tecrübeleri ve zaman içerisinde tanıklık ettikleri değerler ile genç kuşaklara ışık tutan hazinelerimizdir.
 
 
 
Milli değerlerimiz ve kültürümüzün taşıyıcısı olan yaşlılarımıza hak ettikleri saygı ve sevgiyi göstermek hepimizin görevidir. Yaşlılarımızı sadece belirli günlerde değil her zaman hatırlamayı, onlara saygıda kusur etmemeyi, her zaman hayır dualarını almayı ihmal etmemeli ve bugünlerimizi onlara borçlu olduğumuzu asla unutmamalıyız” dedi.
 
 
 
Başkan Savaş, ziyaret sonrasında Huzurevi sakinlerine “Dünya Yaşlılar Günü” dolayısıyla birer hediye verdi ve günün anısına hatıra fotoğrafı çekildi.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz