Son Dakika
18 Eylül 2018 Salı

Hoşgörü ıstiyoruz…

11 Şubat 2011 Cuma, 11:37
Hoşgörü ıstiyoruz…

Hatayspor Kulüp Başkanı Hikmet çinçin, “Nilüferspor karşılaşmasında yakılan meşalelerin ve yabancı cisimlerin sahaya atılması ve yapılan küfürlü tezahüratlar sonucunda TFF’den ceza alınması muhtemeldir.” dedi.
Başkan çinçin yaptığı açıklamada, Hatayspor’un 06 şubat 2011 tarihinde Nilüferspor ile yaptığı karşılaşmada taraftarın maç boyunca vermiş olduğu destek ve bu desteğin de etkisiyle alınan galibiyetin şahsını, tüm Hatayspor Yönetim Kurulunu ve Hatayspor’a gönül veren herkesi son derece memnun ettiğini belirterek, ”Tabi ki bu başarıda öncelikle Adalet Bakanımızın, Sayın Valimizin, Belediye Başkanımızın ve Yönetim Kurulundaki tüm arkadaşlarımın büyük emeği ve destekleri vardır. Kendilerine kamuoyu nezdinde bir kez daha teşekkür ederim.” açıklamasında bulundu.
 
Destekleri ile takıma güç veren ve onları başarı yolunda yalnız bırakmayan tüm taraftarların son derece önemli ve vazgeçilmez olduğunu hatırlatan Başkan çinçin; ”Yalnız biz bu desteğin ölçülü ve dozunda yapılmasının Hatayspor için daha faydalı olacağına inanıyoruz. Zira Hatayspor’un, 6 şubat 2011 tarihinde Nilüferspor karşılaşmasında yakılan meşalelerin ve yabancı cisimlerin sahaya atılması ve yapılan küfürlü tezahüratlar sonucunda TFF’dan ceza alması muhtemeldir. Dolayısıyla maçın heyecanı nedeniyle de olsa bu tarz hareketlerin takıma zarar vermemesi açısından yapılmamasını rica ediyoruz.
 
Hatayspor’a gönül veren ve onu maçlarında yalnız bırakmayan tüm taraftarlarımızdan beklentimiz tüm maçlarda Hatay’ın imajına yakışır bir ev sahipliği sergilemeleri ve takımlarını centilmenlik ve hoşgörü çizgileri içerisinde desteklemeleridir.” dedi.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz