Son Dakika
16 Temmuz 2018 Pazartesi

HOMEND Fener’i Gözüne Kestirdi…

27 Ocak 2012 Cuma, 09:23
HOMEND Fener’i Gözüne Kestirdi…

Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi takımlarından Homend Antakya Belediyespor, hafta sonu sahasında oynayacağı Fenerbahçe maçına ”galibiyet” parolasıyla çıkacakTürkiye Kadınlar Basketbol Ligi takımlarından Homend Antakya Belediyespor, hafta sonu kendi sahasında lider Fenerbahçe ile yapacağı maça galibiyet parolasıyla çıkacak. Homent Antakya Belediyespor, Fenerbahçe maçının hazırlıklarını Gençlik Hizmetleri ve Spor ıl Müdürlüğü Spor Salonunda, teknik sorumlu Levent Deringöl gözetiminde sürdürüyor.

 

 

 

 
 Sporcuları, antrenmanları sırasında ziyaret ederek çalışmalarla ilgili teknik sorumlu Deringöl ve genel menajer Mahmut Denk’ten bilgi alan Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş, oyuncularla da sohbet ederek, moral verdi. Oyuncularla yakından ilgilenen Savaş, ligde liderliğini sürdüren Fenerbahçe karşısında alınacak galibiyetin hem Hatay hem de takım açısından önemli olduğunu belirterek, oyunculara morallerini yüksek tutmaları ve maça, ‘mutlak galibiyet’ parolasıyla çıkmaları tavsiyesinde bulundu. Sporcular da Fenerbahçe maçını kazanmak için ellerinden gelen gayreti göstereceklerini söyledi.

 

 
 
Savaş, yaptığı açıklamada, hiçbir takımın yenilmez olmadığını belirterek, Fenerbahçe karşısında tüm Hataylılar gibi kendisinin de galibiyet beklediğini ifade etti.

 

 

 Savaş, yeni transferlerle takımın güçlendiğini belirterek, şunları kaydetti: ”Oyuncularımız çok formda. Fenerbahçe’ye bir sürpriz yapabiliriz. Bu konuda iddialıyız ve kazanırsak herkes Antakya’yı konuşur. Fenerbahçe maçı için sporcularımıza galibiyet pirimi de vereceğiz. Normalde maç günü açıkladığımız galibiyet pirimini bu maç için önceden açıkladık ki oyuncularımız strese girmesin ve daha iyi konsantre olsun. Fenerbahçe’yi de yenme şanslarının olduğunu bilsinler istiyoruz.

 

 

Takıma galibiyet için 30 bin lira pirim vereceğiz.”Taraftarlara da takımlarını fair-play çerçevesinde destekleme çağrısında bulunan Savaş, takımın karşılaşmayı kazanması için taraftar desteğine büyük ihtiyaç duyduğunu sözlerine ekledi. AA

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz