Son Dakika
21 Ocak 2018 Pazar

Hizmetleri Tek Başıma Yapmayacağım…

16 Şubat 2009 Pazartesi, 10:16
Hizmetleri Tek Başıma Yapmayacağım…

AK Parti Antakya Belediye Başkan adayı Lütfi Savaş, göreve gelmesi halinde kentin en büyük sorunları arasında yer alan hava kirliliği ve su sorununu çözeceklerini söyledi.
 
Savaş, Cebrail Mahallesi’nde katıldığı halk toplantısında, Antakya’yı geliştirmek ve ilerletmek amacıyla hazırladıkları ve gerçekleştirecekleri projelerle yaşanılası bir şehir imar edeceklerini belirtti.
 
Kent halkının her şeyin en iyisine layık olduğunu belirten Savaş, şöyle konuştu: “çocuklarımıza, torunlarımıza güzel bir kent bırakacağız. Göreve gelmemiz halinde kentin en büyük sorunları arasında yer alan hava kirliliği ve su sorununu çözeceğiz. Tarihi ve kültürel zenginlikler restore edilerek aydınlatılacak ve dünyaya tanıtılacak. Yapacağımız köprülü kavşaklarla, yol çalışmalarıyla ve resmi dairelerin şehrin batısına doğru taşınmasıyla, otoparklarla trafik akışı hızlanacak ve trafik sorunu çözülecektir. Fuar alanı oluşturarak, esnafımıza yeni açılımlar yapma fırsatını vereceğiz. Esnafa ticari danışmanlık hizmetleri vereceğiz. Gençlerimiz için yeni spor komplekslerimiz olacak. En önemlisi halkla diyalogumu asla koparmayacağım. Tek başıma değil sizlerle olacak bu, desteklerinizle olacak.”

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz