Son Dakika
23 Temmuz 2018 Pazartesi

Hizmetle gelen gelişim…

18 Ağustos 2009 Salı, 10:10
Hizmetle gelen gelişim…

Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş’ın göreve geldikten sonra ilk projeleri arasında yer alan Halkla ılişkiler Birimi çalışmalarına aralıksız devam ediyor.
 
Antakya halkının şikayet, öneri ve isteklerine 24 saat rehberlik eden birim bir yandan da halkla daha iyi diyalog kurabilmek için hizmet içi eğitimlere devam ediyor. Antakya Belediyesi Halkla ılişkiler personeline geçtiğimiz hafta sonu DıKSıYON, ıLETışıM, KışıNıN HAK VE öDEVLERı konusunda seminer verildi.
 
Hatay Valiliği Antakya Halk Eğitim Merkezi öğretmenlerinden ömer Tuncer tarafından verilen seminerin ilk gününde teorik bilgiler verilirken, ikinci gününde bu bilgiler uygulamaya aktarıldı. Vatandaşla birebir diyalog kurarak çalışmalarını sürdüren Antakya Belediyesi Halkla ılişkiler personeli iki gün süren seminer sonrasında aldıkları bilgilerle daha iyi hizmet vermekten dolayı mutluluk duyduklarını söylediler.
 
Kurulduğu ilk ay Haziran’da 660, Temmuz’da ise 732 kişinin başvurusunu değerlendiren Halkla ılişkiler Birimi’nin bu ayki istek, şikayet ve önerilere çözüm bulma oranı ise %98.50 oldu.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz