Hisarcıklıoğlu’ndan ATSO’ya teşekkür…

05 Haziran 2014 Perşembe, 10:48
Hisarcıklıoğlu’ndan ATSO’ya teşekkür…

Antakya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu Üyeleri Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret etti.

Ziyarete ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hikmet Çinçin, Yönetim Kurulu Üyesi Sabit Karadeniz, Meclis Üyeleri Bekir Karabacak, Süheyl Budak, Ömer Gürbüz, Hatay ABİGEM Direktörü Bülent Yüce ve ATSO Proje Koordinasyon Şefi Ecem Gaye Yeşil ve Alaattin Eskiocak katıldı.

TOBB Başkanı Sayın Rifat Hisarcıklıoğlu’na; ATSO tarafından yürütülmekte olan “Antakya Mutfak Müzesi” ile ilgili ayrıntılı bir sunum yapıldı ve bu konuda TOBB desteği istendi.  Hatay’daki RO-RO Taşımacılığı konusunda ATSO üyelerinin yaşadığı sıkıntılar aktarıldı.

Konunun çözümüne ilişkin fikir alış verişinde bulunuldu. Son dönemde, Hatay’da yaşanan Kuraklık sorununa  değinildi. Su Yönetimi ile İlgili Halkın Bilinçlendirilmesi konusunda ATSO tarafından yapılacak çalışmalar hakkında bilgi verildi.  ABİGEM’İN Şirketleşmesi ile ilgili yapılan çalışmalara da değinildi.

Hisarcıklıoğlu, Ticaret ve sanayi Odaları’nın bulundukları illerin sorunları ile ilgilenmeleri gerektiğini ve ATSO’nun bunu başardığını dile getirerek, ATSO Heyetine teşekkür etti.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz