Hidro havuzu problemi çözülecek…

21 Temmuz 2014 Pazartesi, 09:30

Tabandaki çatlaklar nedeni ile su tutmadığından uzun zamandır görüntü kirliği oluşturan Harbiye Mahallesinin güzide noktalarından Hidro Havuzuna Defne Belediyesi el attı.

Konuyla ilgili açıklama yapan Dr. İbrahim Yaman “Belediye Başkanlığına geldiğimizde ilk olarak ele aldığımız ve asla kaderine terk edemeyeceğimiz,  Hidro Havuzu ve çevresi sorununda önemli mesafe kat ettik. Hidro Havuzunu Farklı 3 uzman firmaya incelettik. Bu firmalar havuzun izolasyonu ve çevre düzenlemesi hakkında çok kısa sürede öneri ve maliyetleri tarafımıza ulaştıracaklar.

Ayrıca havuza su temin edecek 2 ayrı proje saptandı. Belediyemizin imkânları ile havuz doldurulacak, çevresi eskisinden daha iyi bir duruma getirilecektir. Her şeyin en iyisine layık Defne Halkımızın hizmetine kısa süre içinde geçirilecektir” dedi.

Halkın yoğun ilgi gösterdiği Hidro Havuzu ve Çevresindeki olumsuzlukların giderilmesi amacıyla inceleme yapan Defne Belediye Başkanı Dr İbrahim Yaman’a Defne Kent Konseyi Başkanı Selim Harbiyeli ve Defne Belediye Meclis üyelerinden bir heyet eşlik etti.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz