Son Dakika
20 Eylül 2018 Perşembe

Hiçbir Sorun Kalmadı

09 Ağustos 2011 Salı, 10:37
Hiçbir Sorun Kalmadı

Türkiye Kadınlar Basketbol Birinci Ligi’nin yeni takımı Antakya Belediyespor’un teknik sorumlusu Mustafa Secerlioğlu, kulüpte yaşanan bazı sorunları aştıklarını, yeniden takımın başında olduğunu söyledi. 
 
 
Secerlioğlu, yaptığa açıklamada, geçen sezon takımı zor koşullarda birinci lige çıkardığını, 4’ü ABD’li toplam 10 yeni oyuncuyla yeni sezon için iyi bir ekip hazırladıklarını kaydetti. 
 
 
Takımıyla kısa bir süre kırgınlık yaşadığını belirten Secerlioğlu, ”Kulüpteki bazı sorunları aştık, yeniden takımın başındayım. Hataylıyım ve takımın birinci lige çıkmasında çok büyük emeğim geçti. Göreve dönmemde Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş ile yönetim kurulu üyelerinin büyük katkısı oldu. Başka kulüplerin de tekliflerini geri çevirdim. Dilerim bir daha bu gibi hatalar yaşanmaz. 
 
 
Kulübün zarar görmemesi için bazı olayları sineye çektik. şu anda Hiçbir Sorun Kalmadı” dedi. 
Secerlioğlu, 1. etap hazırlık çalışmalarını günde çift antrenmanla sürdürdüklerini belirterek, şöyle devam eti: 
 
 
”Hazırlık çalışmalarına, ABD’de ligleri devam eden ABD’li oyuncular katılamıyor. Türk oyuncularla Yayladağı ilçesinde sabah kros, öğleden sonra da salonda teknik ve taktik çalışmalarla hazırlıklarımızı sürdürüyoruz. ABD’li oyuncu Crystal Smiş, eylül ayı başlarında bizimle çalışmaya başlayacak. Diğer 3 ABD’li oyuncu ise ekim ayı başlarında kente gelecekler. şampiyon yaptığım takımı birinci ligde iyi yerlere taşıyacağım. Bu sezon hedefimiz, play-off grubuna kalmaktır. Bunu başarırsak, bu da ilk yılımız için başarı sayılır” dedi. 
 
 
Secerlioğlu, Ramazan Bayramı’nda sporculara 3 gün izin vereceği, daha sonra Hatay’da çevre illerde bulunan BOTAş Spor, Ceyhan Belediyespor, Tarsus Belediyespor ve Mersin Büyükşehir Belediyespor’un katılacağı turnuva ile BOTAş Spor’un Adana’da geleneksel olarak düzenlediği BOTAş CUP’a katılacaklarını sözlerini ekledi. 

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz