HESOB’un Defne Ziyareti…

10 Nisan 2014 Perşembe, 11:30

Hatay Esnaf ve Sanatkârları Odaları Birliği Başkanı A.Kadir Teksöz ve Oda Başkanlarından Oluşan bir heyet Defne Belediyesine Nezaket Ziyaretinde bulundu.

Heyeti Defne Belediye Başkanı Dr. ıbrahim Yaman Karşıladı. Yeni kurulan Defne ilçesinin Belediye Başkanı ıbrahim Yaman’la sohbet eden heyet Defne Belediyesi ve kuruluş çalışmaları hakkında bilgi aldı “Defne ilçesinin Sayın Yaman’la kısa sürede yepyeni bir görünüme sahip olacağından hiç şüphemiz yok” diyen Teksöz “Sayın ıbrahim Yaman geçmişten beri toplumda çalışkan ve disiplinli bir portre çizen sevilen ve sayılan bir kişiliktir. Defne ılçemizi en iyi şekilde idare edeceğinden hiç kuşkumuz yoktur” dedi.

Hesob’un ziyaretinden memnuniyetini dile getiren Defne Belediye Başkanı Dr. ıbrahim Yaman “seçim çalışmalarında esnafımıza, halkımıza ne söz vermişsek arkasındayız gece gündüz demeden çalışacağız, yeni ve güzel bir kent kurmak için ne gerekiyorsa yapacağız dedi.

Defne ilçesinin birçok sıkıntısı olduğunu vurgulayan Başkan Yaman “insan odaklı bir belediyecilikle tüm sorunlar çözülür, öncelikli hedefimiz iyi ve çalışkan bir ekip oluşturmak”dedi.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz