Son Dakika
22 Eylül 2018 Cumartesi

HESOB’tan Turizme Katkı

21 Temmuz 2011 Perşembe, 11:31
HESOB’tan Turizme Katkı

Eski Antakya Evleri’nin aslına uygun restore ederek turizme kazandırılması konusunda gerekli desteği verdiklerini ifade eden Hatay Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (HESOB) Başkanı A. Kadir Teksöz, Tüm kurum ve kuruluşların kentin gelişimi için ellerinden geldiğince çaba gösterdiğine inandığını belirtti.
 
 
 
 
Hatay’ın marka değerinin gün geçtikçe arttığına dikkat çeken ve Bu evlerin gelecek kuşaklara aktarılması, turizme kazandırılmasıyla ilgili restorasyon çalışmalarının devam ettiğini belirten Teksöz; “Tarihi ve doğal güzelliklere sahip Hatay’ın turizmden hak ettiği payı daha çok almasını istiyoruz” dedi.
 
 
 
Hatay Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (HESOB) Başkanı Kadir Teksöz aldıkları bir evin restorasyonunun devam ettiğini bildirerek ; “Yaklaşık bir ay gibi kısa bir sürede restorasyon çalışmalarını bitirerek Sayın Bakanımızın, Milletvekillerimizin, Hatay Valisi Sayın M. Celalettin Lekesiz’in, Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar konfederasyonu Genel Başkanı Sayın Bendevi Palandöken’in, 
Belediye Başkanlarının ve Esnafımızın katılımıyla kokteyl vererek açılışı yapmayı planlıyoruz.” Dedi.
 
 
 
Talebin artması nedeniyle ev fiyatlarının da giderek yükseldiğini vurgulayan Teksöz, uygun fiyata ev bulmakta sıkıntı yaşadıklarını belirtti.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz