Son Dakika
21 Ocak 2018 Pazar

HESOB Hatay Hastanesiyle Anlaştı…

05 Mart 2009 Perşembe, 11:16
HESOB Hatay Hastanesiyle Anlaştı…

özel Hatay Hastanesi ile Hatay Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (HESOB) arasında protokol imzalandı.
Bu protokol sonrası esnaflar ve yakınları 5 TL’ye Hatay Hastanesi’nde muayene olacak.
TEKSöZ: ESNAFIMIZ VE YAKINLARI 5 TL KARşILIğI MUAYENE OLACAK
Protokol töreninde söz alan HESOB Başkanı Kadir Teksöz, “Bugün yaptığımız protokol bir başlangıçtır. Diğer özel hastanelerle de görüşmelerimiz sürüyor” dedi.
“Hatay’daki en büyük kuruluş ve örgüt Hatay Esnaf ve Sanatkârlar Odası Birliği’dir” şeklinde konuşmasını sürdüren HESOB Başkanı Teksöz, “HESOB’un 40 bin üyesi var. Aileleriyle birlikte 200 bin, çalışanıyla birlikte ise 400 bin kişidir. Neredeyse Hatay nüfusunun % 40’ına sahip bir örgüttür. Bu konudan yolla çıkarak bizim sağlıkla ilgili ne yapabiliriz diye bir toplantı yaptık. Ve daha sonra Hatay Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Tural Terzi ile görüştük ve kısa süre içerisinde protokolü yapıyoruz. Esnaflarımız odalarından alacakları kartlarla 5 TL. karşılığında hastanede muayene olabilecek” dedi.
BU PROTOKOL  HATAY’DA ıLK
Hatay Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Tural Terzi ise konuşmasında, özel Hatay Hastanesi’nin HESOB ile protokol yapmasının bir ilk olduğunu dile getirdi. Dr. Terzi, ”Hatay’ın derdini çeken ve ekonominin bel kemiği olan HESOB yöneticileri ile üç kez bir araya geldik. Esnafın hastanemizden faydalanması için bir protokol imzalama kararı aldık. Yaptığımız protokolden dolayı son derece mutluyum. Bu protokolünün örnek olmasını diliyorum” şeklinde konuştu.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz