Son Dakika
22 Eylül 2018 Cumartesi

Herkes Elini Taşın Altına Koymalı

28 Temmuz 2011 Perşembe, 08:59
Herkes Elini Taşın Altına Koymalı

Antakya-Samandağ-ıskenderun Sosyal Yardımlaşma Dayanışma Kültür ve çevre Gönüllüleri Derneği (ASı-DER) Yönetim Kurulu üyeleri Samandağ’ında ihtiyaç sahibi bir hastaya tekerlekli sandalye hediye ettiler. 
 
 
ASı-DER Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Yüsra Hatay ve Yönetim Kurulu üyesi Serkan Kazan, Samandağ’ına giderek ASı-DER adına tekerlekli Sandalyeyi Nadiye Leblebici’ye bağışladılar.
ASı-DER Yönetim Kurulu üyelerinin bağışlarıyla satın alınan tekerlekli sandalyeyi, Deniz Sitesi’nde ikamet eden Nadiye Leblebici’ye hediye eden Yüsra Hatay, tüm yerel derneklerin bu tür çalışmalara ağırlık vermesi gerektiğini ifade etti.
 
 
Hatay, konuşmasının devamında; “Derneğimiz sosyal projeleri öncelikli saymıştır ve bu çalışmalarını arttırarak sürdürecektir. Yerel derneklerimizin sosyal tabanlı projelerde daha aktif gerektiğine inanıyoruz. Biz ilimiz çerçevesinde Samandağ ilçemizden başlayacak bir ağaçlandırma kampanyasının da ilk tohumlarını yeşerttik.
 
 
Bu bağlamda Samandağ Belediye Başkanımız Sayın Mişat Nehir ve Aknehir Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Mübarek ile görüştük. ımkanlar dahilinde neler yapılabileceğini müzakere ettik. ınşallah iyi şeylere birlikte imza atacağız. Bu çalışmaları halkımızı da yanımıza alarak yapmak istiyoruz. Bu anlamda bizimle hareket etmek isteyen herkese kapımız açık. Sevgilimiz olan bu coğrafyayı korumak adına herkes elini taşın altına koymalı” ifadelerini kullandı. 

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz