Son Dakika
22 Eylül 2018 Cumartesi

Her Yeni Yıl, Yeni Bir Başlangıç ….

31 Aralık 2011 Cumartesi, 09:38
Her Yeni Yıl, Yeni Bir Başlangıç ….

Vali M. Celalettin Lekesiz, yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Her yeni yıl’ın yeni bir başlangıç olduğunu ifade eden Lekesiz; “yeni yıl, yeni umutları ve beklentileri de beraberinde getirmektedir. 2011 yılını acı ve tatlı hatıralarıyla geride bırakırken, içimizdeki büyük umutlar, beklentiler, coşku ve heyecanla hep beraber yeni bir yıla giriyoruz. Fert ve millet olarak 2012 yılına dair beklenti ve umutlarımız ise; ilimizin ve ülkemizin kalkınması, refahı, sükûnu, huzuru, birliği ve dirliğidir.”dedi.
 
 
2012 hedefimiz Hatay’ı daha da geliştirmektir
 
 
Yapılan her işte olduğu gibi, geride kalan bir yılın da muhasebesini yaparken, yeni yılın en iyi şekilde geçmesi için hangi adımların atılması gerektiğini düşünmeli, zamanı, enerjiyi ve potansiyeli en verimli şekilde değerlendirmeliyiz diyen Lekesiz, yayınladığı mesajına şöyle devam etti; “Baş döndürücü bir hızla değişen dünya şartları yeni fırsatları da beraberinde getirmektedir. Büyük Atatürk’ün hedef gösterdiği kalkınmış ve demokratik Türkiye idealini gerçekleştirmemiz, daha güçlü, daha müreffeh, daha çağdaş bir ülke olabilmemiz için şanlı tarihimizden aldığımız güç ve sorumluluklarımızı en iyi şekilde bilerek bu fırsatları çok iyi değerlendirmeli, birlik ve beraberlik içerisinde yeni yılda çok daha fazla çalışmalıyız.
 
 
 Sevgi, barış ve hoşgörü ili Hatay’da bir yeni yılı daha sizlerle birlikte karşılamaktan dolayı fevkalade mutluluk duyduğumu ifade etmek istiyorum. Son yıllarda ciddi bir kalkınma hamlesine giren ilimizi her anlamda daha da geliştirmek en büyük hedefimizdir.”
 
 
 
 
Yeni yılın ülkemize ve milletimize sağlık, mutluluk ve barış getireceğine, ülkemizin demokrasi ve hukuk kuralları çerçevesinde daha da gelişip, güçleneceğine olan inancımız tamdır ifadeleriyle açıklamasına devam eden Lekesiz açıklamasının sonunda; “Milletçe, birlik ve beraberliğimizi koruyarak, karşı karşıya kaldığımız problemleri de milli yardımlaşma ve dayanışma içerisinde çözebileceğimiz ise mutlaktır.
 
 
 
Bu duygu ve düşüncelerle, yeni yılın ilimize, ülkemize ve Hataylı hemşehrilerimize iyilikler, güzellikler getirmesini temenni eder, ilimizde görev yapan sivil, asker, tüm kamu personelinin, özel sektör çalışanlarının, basın mensuplarının ve saygıdeğer Hataylıların yeni yılını kutlar, sağlık ve mutluluk dilerim.” Dedi.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz