Son Dakika
17 Temmuz 2018 Salı

Her Türlü Desteği Vermeye Hazırım

28 Haziran 2012 Perşembe, 11:50
Her Türlü Desteği Vermeye Hazırım

Hataylı Milli Futbolcu Gökhan Zan, “ Ben profesyonel bir futbolcuyum. Profesyonel çizgiler içerisinde Hatayspor’a elimden gelebilecek her türlü desteği vermeye hazırım”
 
 
 
H.Bozok
 
 
 
Süper ligin tatilde olduğu şu sıralarda memleketi Hatay’da bulunan Galatasaray’ın milli futbolcusu Gökhan Zan Antakya Gazeteciler Cemiyeti’ne (AGC) bir nezaket ziyareti gerçekleştirdi.
 
 
 
Hataylı milli futbolcu, AGC’ye ziyaretinde yaptığı konuşmada, yerel basın mensuplarına, Hatayspor’un 2. lige yükselme mücadelesinde verdiği destek ve yaptığı katkılardan dolayı teşekkür ederek, Hatay’ın ve Hatayspor’un sahip olduğu potansiyel ve kapasiteyle çok daha iyi noktalarda olması gerektiğini söyledi.
 
 
 
Zan, bu potansiyelin harekete geçirilerek elde edilen başarıların kalıcı olabilmesi için, alt yapıyla ve il genelindeki amatör kulüplere yapılan yatırım ve desteklerin artması gerektiğini dile getirdi.
 
 
 
Zan kendisinin de, profesyonel çizgiler içerisinde Hatayspor’a elinden gelebilecek her türlü desteği vermeye hazır olduğunu sözlerine ekledi.
 
 
 
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren AGC Başkanı Ahmet Abdullahoğlu, nezaketinden dolayı Milli Futbolcuya teşekkür ederek, ilimizde çıkan bu tür değerlerin göğüslerini kabarttığını ve kendilerini gururlandırdığını söyledi.
 
 
 
Milli Futbolcu Gökhan Zan ziyaret sonunda AGC Başkanı Ahmet Abdullahoğlu’na forma hediye etti.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz