Son Dakika
21 Ocak 2018 Pazar

”Her maçtan sonra ceza alıyoruz.”

08 Ekim 2009 Perşembe, 17:25
”Her maçtan sonra ceza alıyoruz.”

 TFF 3. Lig 5. Grup takımlarından Hatayspor’ un idari menajeri Yüksel Coşkun, maddi sıkıntı çekilen bir dönemde taraftarların davranışları dolayısıyla Profesyonel Futbol Disiplin Kurulunun (PFDK) yaptırımlarıyla karşı karşıya kaldıklarını belirterek, bunun sorunlarını daha da artırdığını kaydetti.
 
Coşkun, Antakya Gazeteciler Cemiyeti’ nde (AGC) teknik direktör Müjdat Yalman ve yönetim kurulu üyesi Mustafa şaşmaz ile düzenlediği toplantıda, maddi konuda sorunlar yaşadıklarını, eski kulüp başkanları, yönetici, işadamları ve sivil toplum kuruluşlarından destek göremediklerini söyledi. Geçen hafta Kırıkhanspor ile yapılan karşılaşmada, koltukların kırılması, biletsiz stada giriş ve diğer olaylar dolayısıyla rapor düzenlendiğine dikkati çeken Coşkun, ”Her maçtan sonra ceza alıyoruz. Taraftar derneklerinin başkanlarıyla konuşacağız.
 
 Hatayspor’ u seven takıma zarar vermez” dedi. Coşkun, ayrıca, bundan sonra yöneticilerin de maçlara bilet alarak girmesi konusunda karar aldıklarını bildirdi.
 
FEDERASYONDAN HATAYSPOR’A MESAJ Coşkun, toplantıda, ayrıca, Futbol Federasyonundan gelen mesajı basın mensuplarıyla paylaşarak, “Hatayspor Kulübü son dönemlerde maddi krizde olmasına rağmen, borçlarını ödeyen bir kulüp olmuştur. Bu konuda gerekli hassasiyeti göstermemizden ötürü bize teşekkür mesajı gelmiştir. Bu da Hatayspor’ un iyi yönetildiğini gösteriyor” diye konuştu.
 
 YALMAN: HER MAçA FıNAL HAVASINDA çIKACAğIZ
Müjdat Yalman da 15 gün önce kente geldiğini hatırlatarak, kulübü ve çevreyi tanımaya çalıştığını, takımın 2 maçta 4 puan almasından memnun olduğunu ifade etti. Her maça final havasında çıkacaklarını belirten Yalman, hafta sonu deplasmanda Diyarbakır Kayapınar Belediyespor’ u yenmek istediklerini, hedeflerinin ilk yarıyı lider tamamlamak olduğunu kaydetti. şaşmaz ise Kırıkhanspor galibiyet primi olan 5 bin TL’ yi sporculara ödediklerini, paket prim kapsamında 4 maç üst üste kazanılması halinde 20 bin TL dağıtacaklarını belirtti.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz