Son Dakika
18 Ocak 2018 Perşembe

Her Maça Ciddiyetle Çıkıyoruz…

07 Şubat 2012 Salı, 17:25
Her Maça Ciddiyetle Çıkıyoruz…

Deringöl, ”Ligde her maça ciddiyetle çıkıyoruz, hiçbir takımı hafife alma durumu söz konusu olamaz”
 
Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi ekiplerinden Homend Antakya Belediyesi Teknik Sorumlusu Levent Deringöl, kendi sahalarında oynayacakları ıstanbul üniversitesi maçı öncesinde Antakya Belediyesi Salonu’nda düzenlediği basın toplantısında, son hafta ligde alınan sonuçların, tüm takımların birbirine yenebileceğini ortaya çıkardığını söyledi.
 
Optimum TED Ankara Kolejliler maçında, basketbol adına doğru işler yaparak galibiyeti hak ettiklerinin altını çizen Deringöl, şöyle konuşu: ”TED maçında oyuncularım çok iyi bir performans sergiledi, hepsini ayrı ayrı kutluyorum. Deplasmanda aldığımız galibiyetin oyuncular üzerinde rehavete neden olmaması için tedbirlerimizi aldık. Oyunculara bu maçın çok önemli olduğunu anlattık. Ligde her maça ciddiyetle çıkıyoruz, hiçbir takımı hafife alma durumu söz konusu olamaz. Zaten son maça kadar kimin ligden düşeceği kimin de play-off’lara kalacağı belli olmayacak. Tüm takımlar ligdeki konumunu belli etmek için hesaplar yapıyor.”
 
Deringöl, ıstanbul üniversitesi’nin de transfer ettiği yabancı oyuncularla kadrosunu güçlendirdiğini ve ligin ikinci yarısında başarılı maçlar çıkardığını bildirerek, maçtan galip ayrılmak için gerekli çalışmaları yaptıklarını ifade etti.
 
ıyi bir oyun ve taraftar desteğiyle maçı iyi bir sonuçla kazanmak istediklerini vurgulayan Deringöl, oyuncularına güveninin tam olduğunu kaydetti.
 
 
Genel Menajer Mahmut Denk ise deplasmanda Optimim TED Ankara Kolejliler karşısında aldıkları galibiyetin, doğru işler yapılarak alındığını bildirerek, galibiyetle ligde 8. sıraya yükseldiklerini dile getirdi.
 
ıstanbul üniversitesi ile oynayacakları maçta da galip gelmek istediklerini anlatan Denk, ”ıstanbul üniversitesi çok güçlü bir takım. Biz de kendi evimizde galip gelip, ligde rahat bir konuma gelmek istiyoruz. Tüm oyuncularımıza güveniyoruz” dedi.  AA

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz