Son Dakika
22 Temmuz 2018 Pazar

Her Anlamda Yenilendiler…

21 Şubat 2012 Salı, 08:55
Her Anlamda Yenilendiler…

Hatay Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ıl Müdürü Zülfi Camkurt, 3 yıllık görev süresi içerinde il müdürlüğü ve ıskenderun Sosyal Güvenlik Merkezi hizmet binalarının tadilattan geçirilerek baştan sona yenilendiğini bildirdi.
 
 
Camkurt, ıskenderun Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odasında Genel Sağlık Sigortası Uygulaması ve Yeşil Kartlıların Sosyal Güvenlik Kurumuna Devri ile ilgili bilgilendirme toplantısındaki konuşmasında, Erzin, Dörtyol, Kırıkhan, Reyhanlı ve Samandağ ilçelerinde Sosyal Güvenlik Merkezlerinin hizmete açıldığını, Altınözü ve Hassa ilçelerinde de kurulacak olan Sosyal Güvenlik Merkezleri ile ilgili çalışmaların son aşamaya geldiğini ifade etti.
 
 
 
 
Son üç yıl içerinde 1965-1982 yılları arasında yaklaşık bir buçuk milyon 4/a sigortalısının hizmetlerinin kurum bilişim sistemine kaydedildiğini, Hatay’da 1965 yılından bugüne kadar sisteme kaydedilmemiş tek bir hizmetin kalmadığını vurgulayan Camkurt, 300 bin 4/b sigortalı vatandaşın da hizmet kütüklerinin güncellendiğini kaydetti.
 
 
 
 
Toplantı sonunda, Camkurt, mali müşavirlik sınavında başarılı olan üyelere mali müşavirlik ruhsatı, ıskenderun Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası Başkanı Alaaddin özbülbül’de Camkurt’a teşekkür belgesi verdi. AA

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz