Son Dakika
17 Temmuz 2018 Salı

HEM’den Tekvando Kursu

26 Haziran 2012 Salı, 10:33
HEM’den Tekvando Kursu

Altınözü Halk Eğitim Merkezi bünyesinde, Altınözü Kaymakamlığının destekleri ile Hatay Tekvando ıl Temsilcisi Hasan Erişik nezaretinde tekvando kursları başladı.
 
 
 
Haber Merkezi
 
 
 
Kursların başlaması nedeniyle Altınözü Halk Eğitim Müdürü Seyfiddin Keleş, Taekwondo sporcularıyla birlikte Altınözü Kaymakamı Ali Arslantaş’a kursun açılmasında göstermiş olduğu katkıdan dolayı teşekkür ziyareti gerçekleştirdi. Altınözü Kaymakamı Ali Arslantaş’ın makamında gerçekleşen ziyarette sporcular Altınözü’nde Taekwondo sporunun başlatılmasından çok mutlu olduklarını ifade ederek, kursun açılması için gerekli tüm destekleri veren herkese teşekkür ettiler. öğrenciler, açılan kurs için Kaymakam Arslantaş’ın maddi ve manevi büyük destek sağladığını, bundan ötürü kendilerine minnettar olduklarını söylediler.
 
 
 
Altınözü ilçesinde açılan tekvando kursu öğrencilerini kabul eden Kaymakam Ali Arslantaş da, ilçede açılacak kursları destekleyeceklerini söyledi.
 
 
 
Kaymakamı Arslantaş ziyarete gelen sporcularla tek tek yakından ilgilenerek Altınözü’nde Tekvando’ya her türlü desteği vermeye hazır olduğunu ve ilçede açılacak olan bu tür kursları  her zaman destekleyeceğini vurgulayarak, ziyarete gelen öğrencilerle spor hakkında sohbet etti.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz