Son Dakika
23 Eylül 2018 Pazar

Hedefimiz 2. Lig’e çıkmak

08 Ağustos 2011 Pazartesi, 09:23
Hedefimiz 2. Lig’e çıkmak

ıskenderun Kaymakamı Ali ıhsan Su, ”ıskenderunspor 1967 Kulübüne herkesin sahip çıkması gerekiyor” söyledi. 
 
Spor Toto 3. Lig takımlarından ıskenderunspor 1967 Kulübü Yönetim Kurulu üyeleri, Kaymakam Su’yu makamında ziyaret etti. 
 
Su, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, ”Yönetim kurulu üyelerini tebrik ediyorum. ıskenderunspor 1967 Kulübüne de başarılar diliyorum. Artık ıskenderunspor da bir yerlere gelmek durumunda. ıskenderunspor 1967 Kulübüne herkesin sahip çıkması gerekiyor. Bizlerin de olarak üzerimize ne düşüyorsa gerekeni yapacağımızdan şüpheniz olmasın” dedi. 
 
 
Kulüp Başkanı Sedat Uysal da olağanüstü kongrenin ardından oluşturulan yeni yönetim kurulunun üyeleriyle bir dizi ziyaret gerçekleştirdiklerini belirterek, ”Bizler gençleri spora teşvik etmek için yola çıktık. Hedefimiz 2. Lig’e çıkmak” dedi. 
 
 
ıSKENDERUN BELEDıYESı ZıYARETı
 
ıskenderunspor 1967 Kulübü yöneticileri daha sonra ıskenderun Belediyesi Başkanı Yusuf Civelek’i makamında ziyaret etti. 
 
Civelek, yeni yönetim kuruluna başarılar dileyerek, spora ve sporcuya her zaman destek olacaklarını, özellikle altyapı çalışmalarında kulübe ciddi destek sunacaklarını söyledi. 
Uysal da vermiş olduğu desteklerden ötürü Civelek’e teşekkür etti. 
ıskenderunspor 1967 Kulübü yöneticileri son olarak ıskenderun ılçe Emniyet Müdürü Kamil Yızdızkaya’yı ziyaret etti. 

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz