HBB’den anlamlı ziyaret…

30 Mart 2015 Pazartesi, 11:09
HBB’den anlamlı ziyaret…

Hatay Büyükşehir Belediyesi(HBB) Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı ekipleri “Yaşlılarımızı Asla Unutmayacağız” sloganı adı altında örnek bir etkinliğe imza attı.
Yaşlıların yalnız olmadığını, her zaman yanlarında olduklarını hissettirmek ve morallerini yüksek tutmak amacıyla Antakya Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nde etkinlik düzenleyen HBB ekipleri, takdirleri topladı.
Huzurevi sakinleriyle sohbet edildiği, hal ve hatırların sorulduğu ve ihtiyaçlarının not alındığı etkinliğe HBB Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Mehmet Mursaloğlu, Antakya Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdür Vekili Halil İbrahim Şimşek, HBB personelleri ve huzur evi sakinleri hazır bulundu.
Birbirinden güzel oyun havalarına eşlik edildiği, dansların edildiği ve türkülerin söylendiği etkinlikte kısa bir konuşma yapan Daire Başkanı Mursaloğlu, HBB Başkanı Doç. Dr. Lütfü savaş ile eşi Doç. Dr. Nazan Savaş adına geldiklerini ifade ederek; “Başkanımızın ve eşinin sizlere sevgilerini, selamlarını ve saygılarını getirdik. Bizler sizleri yılda sadece bir kere ‘Yaşlılar Haftası’nda anmak istemiyoruz. Biz Büyükşehir Belediyesi olarak sizleri sık sık ziyaret edeceğiz, sizlerin hatırlarını soracağız, ellerinizden öpeceğiz ve bizlerden isteğiniz varsa onları alıp sizlere tekrar geri döneceğiz. Her zaman var olun Allah sizlere güzel günler versin.” ifadelerine yer verdi.
Huzurevi sakinlerini yalnız bırakılmamasından dolayı teşekkür eden Müdür Vekili Şimşek ise, verdiği desteklerden ötürü Hatay Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür ederek Daire Başkanı Mursaloğlu’na çiçek verdi.
Günün anısına pasta kesilmesinin ardından Daire Başkanı Mursaloğlu ve HBB personelleri, Başkan Savaş ile eşi Nazan Savaş adına hazırlanan hediye paketlerini huzurevi sakinlerine takdim ettiler.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz