Son Dakika
23 Mart 2018 Cuma

HATODER’den Başkan Savaş’a ince jest…

28 Mart 2016 Pazartesi, 15:47

Hatay Talasemi ve Orak Hücre Anemi Hastalıkları Derneği, hafta sonu dernek üyeleri hasta ve hasta ailelerine yönelik olarak Antakya Mahveli Cafe’de birliktelik kahvaltı etkinliği düzenledi.

Düzenlenen kahvaltı programına, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Türkiye Talasemi Federasyonu Genel Başkanı Ali Kılıç,dernek üyeleri, hasta ve hasta ailelerinin yanı sıra bazı Sivil Toplum Kuruluşu temsilcileri ve basın temsilcileri katılım gösterdi.

HATODER Başkanı Burhan Kerimoğlu yaptığı konuşmasında , “Geçtiğimiz günlerde Antakya da düzenlemiş olduğumuz Yöresel Ürünler Festivaline katkı sağlayan başta Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Doç. Dr. Lütfü Savaş olmak üzere, Büyükşehir Belediyesi Meclis üyelerine, personeline ve festivalimize ilgi gösteren vatandaşlarımıza ve festival çalışmalarında derneğimize destek olan herkese teşekkür ederiz” dedi.

Kahvaltı sonunda, geçtiğimiz hafta içinde doğum günü olan Hatay BŞB Başkanı Lütfü Savaş’a programın sonunda HATODER ailesi tarafından sürpriz doğum günü kutlaması gerçekleştirildi ve doğum günü pastası hep beraber kesildi.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz