Son Dakika
23 Ocak 2018 Salı

Hatayspor’a yeni yönetim…

04 Temmuz 2013 Perşembe, 13:16
SONY DSC

Hatayspor Kulübü’nün 3 Temmuz tarihinde yapılan olağanüstü kongresinde genel kurul delegelerinin teveccühü ile göreve seçilen yönetim kurulumuz, ilk toplantıda gündem maddelerini görüşerek kararlar almıştır.

Buna göre yeni yönetim kurulu görev dağılımını yapmış, transfer komitesini seçmiş ve teknik direktör ismini belirlemiştir.

GöREV BöLüMü

Jan Baram (Başkan), Bedi çankaya (2.Başkan), Sabit Karadeniz (TFF sorumlusu), Emir Kavvasoğlu (Altyapı sorumlusu), Mustafa Güney (Asbaşkan), Sadullah Ergin (Basın sözcüsü ve taraftar sorumlusu), Adnan öksüz (Asbaşkan), Mehmet Güçlü (Muhasip), Asaf Asfuroğlu (Asbaşkan), Cemil Naseh (Futbol şube Sorumlusu), Hasan Kazar (Genel Sekreter), Yusuf Kılıç (Kulüp Amiri), Mustafa çalışkan (Altyapı Sorumlusu)

TEKNıK DıREKTöR: AHMET TAşYüREK

Hatayspor yönetim kurulu ilk toplantısında teknik direktör olarak oybirliğiyle Ahmet Taşyürek’le anlaşma yapılmasına karar vermiştir. Ahmet Taşyürek ile her konuda mutabakata varılmış olup, en yakın zamanda basın huzurunda 2 yıllık imza atılacaktır.

TRANSFER KOMıTESı

Transfer için çalışmalara başlayan Hatayspor yönetimi, transfer komitesini de oluşturdu. Yönetimden Jan Baram, Sabit Karadeniz, Sadullah Ergin, Emir Kavvasoğlu, teknik direktör Ahmet Taşyürek te komitede görev yapacak.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz