Son Dakika
21 Ocak 2018 Pazar

Hatayspor bu kentin gözbebeğidir…

09 Temmuz 2009 Perşembe, 23:50
Hatayspor bu kentin gözbebeğidir…

Antakya Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Hatayspor’a yasal çerçeveler içerisinde maddi ve manevi katkıda bulunacaklarını bildirdi. Savaş, yazılı açıklamasında, Hatayspor’un Futbol Federasyonuna futbolcu lisansları karşılığı ödemesi gereken 240 bin TL’yi ödeyeceği yönündeki haberlerin doğru olmadığını ifade etti.
 
Kenti temsil eden takıma her zaman sahip çıkacaklarını ve desteklerinin devam edeceğini ifade eden Savaş, şöyle devam etti: “Hatayspor’a yasal çerçeveler içerisinde maddi ve manevi katkıda bulunacağız. Sporu çok seviyorum, sporun ve sporcunun daima yanındayım.
 
Her türlü spor branşına kurum olarak destek veriyoruz. şehrimizin gözbebeği Hatayspor’umuza, şehrin tüm dinamiklerinin sahip çıkması ve destek sağlaması amacıyla şahıs olarak her türlü girişimde bulanacağım. Ancak belediyemiz yasal çerçevede böyle bir parayı veremez.
 
şahıs olarak da kesinlikle böyle bir gücüm yok.” Savaş, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da Hatayspor’a destek verileceğini, özellikle kalıcı gelir sağlama adına her türlü girişimin yapılacağını belirtti. Ayrıca Altınçay Sahasının futbol oynamaya elverişli bir hale dönüştürülüp, çevre düzenlemesi yapıldıktan sonra Hatayspor’un yanısıra ildeki tüm amatör takımların hizmetine sunulacağı da ifade edildi.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz