Son Dakika
18 Ocak 2018 Perşembe

Hatay’lı sporcular fırtına gibi esti…

25 Şubat 2010 Perşembe, 12:06
Hatay’lı sporcular fırtına gibi esti…

G.Antep şahinbey Belediyesi tarafından düzenlenen dostluk turnuvasında Hatay’lı taekwondocularımız fırtına gibi estiler.
 
şahinbey Belediyesi Gençlik Merkezi içinde bulunan salonda yapılan turnuvaya G.Antep, Hatay, Urfa, Nizip, Islahiye, Araban ve şehitkamil’den toplam 200 sporcu katıldı.
 
Turnuva ile ilgili olarak bilgi veren Mehmet Erişik Spor Kulübü Basın Danışmanı M.Hüseyin ZORKUN, “Turnuvayı şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu adına Başkan Yardımcısı Birol ülgen, şahinbey Belediyesi Gençlik Spor Kulübü Başkanı Mehmet Demirbaş, Mehmet Erişik Spor Kulübü Başkanı ve Antrenörü Mehmet Erişik ve veliler ilgi ile izledi. Minik yıldızlar ve gençler kategorilerinde yapılan turnuvada heyecanlı müsabakalar yaşandı. Tüm sporcular dostluk turnuvasında başarılı bir performans sergilediler. Dostluk adına güzel maçlar yaptılar” dedi.
 
Mehmet Erişik Spor Kulübü Basın Danışmanı M.Hüseyin ZORKUN, turnuvada Hatay’lı taekwonducuların turnuvada adeta fırtına gibi estiklerini dile getirerek, “Hatay kafilesi, başarılı antrenör Mehmet Erişik nezaretinde 50 kişilik bir ekip ile turnuvaya katılım gösterdi.
 Sporcularımız çok başarılı maçlara imza attılar. çeşitli kuşaklarda olan Hatay’lı sporcularımız turnuvada başarılı bir performans sergilediler ve güzel maçlar çıkararak üstünlük sağladılar. Heyecanlı geçen müsabakalarda sporcularımız hem dostluk adına mücadele ettiler, hem de tecrübe kazandılar” dedi.
 
M.E. Spor Antrenörü Mehmet Erişik yaptığı açıklamada, “Bu turnuva bir dostluk turnuvası oldu. Sporcularımız birbirini tanıdı ve dostluk müsabakaları yaparak tecrübe kazandılar” dedi. Mehmet Erişik ayrıca turnuvada başarı gösteren sporcularını tebrik etti. Turnuva sonrasında tüm sporculara katlım – başarı belgesi verildi.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz