Hatay’ın gururu oldular…

21 Ocak 2015 Çarşamba, 16:14

Türkiye Dans Sporları Federasyonu’nun hazırlamış olduğu, Türkiye salsa şampiyonası Adana’da yapıldı.
Yeşim Teker Latin Dans Cimnastik Gençlik Spor Kulübü Adana’daki Salsa şampiyonasına katıldı ve bir 2.lik, iki 3.lük kupası ve toplamda 16 madalyayı ilimizi kazandırdı.
Tüm illerden katılan sporcular kıyasıya mücadele etti. Hatay’ı temsilen Yeşim Teker Latin Dans Cimnastik Gençlik Spor Kulübü, bu zorlu yarışta, 26 öğrencisiyle minikler, yıldızlar, gençler ve yetişkinler kategorisinde büyük bir başarı elde etti. Yarışmada bir 2.lik, iki 3.lük kupası ve toplamda 16 madalyayı Hatay’ımıza getirdi.
Yarışmada minikler 1 kategorisinde, Muhammed Ali Arslan ve partneri Damla Eda Karabaş Türkiye 3.lüğü, Ali Keremoğlu ve partneri Asya Keremoğlu Türkiye 4.lüğü, Derya Tatlıcıoğlu ve partneri Asira Meltem Bozkır Türkiye 5.liği, Minikler 2 kategorisinde; Ali Cemil Arslan ve partneri Ecem Yumuşak Türkiye 4.lüğü, Ali Emir Arslan ve partneri Gamze Keremoğlu Türkiye 6.lığı, Yıldızlar 2 kategorisinde; Erkan Dalyan ve partneri Cemre Su Genç Türkiye 2.liği, Gençler C kategorisinde; Bilalcan Teker ve partneri Çağla Sanem Alan Türkiye 3.lüğü, Muratcan Teker ve partneri Melisa Güzel Türkiye 6.lığı; Yetişkin C kategorisinde; Mert Altuncu ve partneri Seval Aslan yarı finale çıkarak büyük bir başarı elde etti.
Teker Latin Dans Cimnastik Gençlik Spor Kulübü Dans Hocası Yeşim Teker: “Çok emek verdik, çok çalıştık, sonucu güzel oldu. Bir sonraki yarışmalarda daha büyük başarılara imza atmak için çalışacağız”dedi.
Hatayı en güzel şekilde temsil ettiklerine inandığını söyleyen Teker: “Yarışmacılarımla gurur duyuyor onları tebrik ediyorum. Velilerim, Kulüp Başkanı Vahit Teker ve Yusuf Unay’a emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” ifadesinde bulundu.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz