Son Dakika
16 Temmuz 2018 Pazartesi

Hatay’ı En ıyi şekilde Temsil Ettik…

26 Ocak 2012 Perşembe, 09:04
Hatay’ı En ıyi şekilde Temsil Ettik…

çelenk; “Hatay’ın önemli bir turizm potansiyeli var, ”Doğu’nun kraliçesi” olarak bilinen Hatay’ı, yıl içerisinde düzenlenen fuarlarda ve tanıtım organizasyonlarında en iyi şekilde temsil ettik”Hatay Kültür ve Turizm ıl Müdürü Aysun çelenk, kentin, şubat ayında ıstanbul’da düzenlenecek Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarına hazırlandığını belirtti.
 
 
 
çelenk, yaptığı açıklamada, Hatay’ın önemli bir turizm potansiyeli olduğunu vurgulayarak, ”Doğu’nun kraliçesi” olarak bilinen Hatay’ı, yıl içerisinde düzenlenen fuarlarda ve tanıtım organizasyonlarında en iyi şekilde temsil ettiklerini söyledi.
 
 
Bu yıl da ıstanbul TüYAP Beylikdüzü Fuar alanında 09-12 şubat tarihleri arasında düzenlenecek Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarına katılacaklarını anlatan çelenk, şöyle konuştu:
 
 
 
”Fuarda Hatay’ın tarihi, kültürel ve doğal güzelliklerinin yanı sıra yöresel ürünlerini de tanıtacağız. Hatay’ın tanıtımına ve kültürel çalışmalarına bu yıl daha da ağırlık veriyoruz. Bu kapsamda, bu yıl 16’ncısı yapılan ve dünyanın en önemli turizm fuarlarından olan EMITT’e katılacağız. Fuara 60 ülkeden 4 bin dolayında katılımcı gelmesi bekleniyor. Biz de bu fuarda ilimizi en iyi şekilde tanıtacağız” dedi.
 
 
 
Kentlerin gelişimi için tanıtımın önemli olduğuna dikkati çeken çelenk, fuarda ayrıca Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı (DOğAKA) ile çukurova Otelciler ve ışletmeciler Birliği (çUKTOB ) işbirliğiyle oluşturulacak iki ayrı stantta yine kentin tanıtımının yapılacağını ifade etti. AA

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz