Son Dakika
22 Temmuz 2018 Pazar

Hatay’da Sorun Yaşanmadı…

02 Mayıs 2012 Çarşamba, 10:50
Hatay’da Sorun Yaşanmadı…

Hatay Emniyet Müdürü Ragıp Kılıç, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nün, Hatay’a yakışır şekilde kutlandığını belirtti.

 

AA

 

Kılıç, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla düzenlenen yürüyüş ve Uğur Mumcu Alanı’nda yapılan kutlama etkinliklerinde herhangi bir olumsuzluk yaşanmaması için gerekli tedbirlerin gün boyunca alındığını, etkinliğin ayrıca MOBESE binasından da kameralar aracılığıyla takip edildiğini söyledi.

 

 

Yürüyüş güzergahı ve kutlama alanında 700 polisin görev aldığını vurgulayan Kılıç, şöyle konuştu: “1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü, Hatay’a yakışır şekilde kutlandı.

 

 

Hatay emniyeti olarak biz de kutlamalar süresince gerekli tedbirlerimizi aldık. Görev alan 700 polisimizin haricinde yürüyüş güzergahları ve miting alanındaki 3 noktada MOBESE kameralarından da kontroller sağlandı.

 

 

Ben ve ıl Jandarma Komutanı Albay Mustafa Başoğlu miting alanını dolaştıktan sonra MOBESE binasından mitingi izledik.Yaklaşık 5 bin vatandaşın katıldığı mitingde herhangi bir sorunun yaşanmaması sevindiriciydi” Kılıç, havanın sıcak olması dolayısıyla kutlamalara katılan vatandaşlara polisler tarafından 5 bin bardak su dağıtıldığını sözlerine ekledi.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz