Hatay’da 6 ok’a 6vekil yakışır…

01 Nisan 2015 Çarşamba, 10:39

CHP-PM Üyesi İrfan Önal, dün Hatay’da yoğun temaslarda bulundu, toplu ve ikili görüşmeler yaptı.

ÖNAL’a gittiği yerlerde ; “Yeni yüzler istiyoruz” mesajı verildi.

CHP Parti Meclisi Üyesi İrfan Önal, dün Genel Merkez’in görevlendirmesiyle geldiği ilimizde gün boyu yoğun temas ve görüşmelerde bulundu.

CHP-PM Üyesi İrfan Önal, 7 Haziran’da, ilimizdeki hedefin en yüksek sayıda milletvekili çıkarmak olduğunu söylerken; “Hatay’da 6 Ok’a 6 Vekil Yakışır” açıklaması yaptı.

Aralarında ATB-ATSO, HAMOK, HGC gibi kurumların bulunduğu dünkü ziyaretleri sırasında, ağırlıklı olarak “CHP’de yeni yüzler istiyoruz” istekleri yanı sıra, Hatay’da ön seçim yapılmadığı için eleştirilerle karşılaşan CHP-Parti Meclisi Üyesi İrfan Önal, edindiği tüm izlenim ve istekleri rapor halinde bugün Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’na sunacağını bildirdi.

Gittiği yerlerde, çok kısa geliş amacını açıkladıktan sonra genellikle konuşmaları dinleyen ve notlar alan CHP Parti Meclisi Üyesi İrfan Önal’a, dünkü ziyaret ve temasları sırasında İl Başkanı Ertuğrul Gün, İl Yöneticisi Ali Mansuroğlu ile H. Karataş ile Kadın Kolu İl Başkanı Filiz Haksöz eşlik etti.

CHP Parti Meclisi Üyesi İrfan Önal, dünkü STK’lara yönelik ziyaretleri sonrası, öğleden sonra ilçe başkanlarıyla buluştu, akşam saatlerinde de partili belediye başkanlarıyla bir araya geldi.

CHP’de Muğla Milletvekili Prof. Dr. Nurettin Demir de kısa süre önce ilimize gelmiş ve aday sürecinde bazı ziyaretlerde bulunmuştu.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz