Hatay Tanıtım Günleri…

16 Ocak 2014 Perşembe, 10:02
Hatay Tanıtım Günleri…

Hatay iş Adamları ve Bürokratlar Derneği Başkanı ibrahim Güder, 14 Ekim 2014 tarihinde iıstanbul’da Hatay tanıtım günleri düzenleyeceklerini açıkladı.

Hatay Günleri hakkında bilgi veren ıbrahim Güder, Hatay günlerinin çok arabesk kutlandığını aktararak, “Hatay günlerinin kutlanış şekillerini değiştireceğiz. Hatay Günlerinin adını “Hatay Tanıtım Fuarı” olarak gerçekleştirmek istiyoruz. Hatay Tanıtım Fuarında Hatay’ı daha ilgi çekici olarak tanıtacağız” dedi.

2014 yılının Ekim ayında ıstanbul Lütfü Kırdar Kongre merkezinde Hatay’ın tanıtılacağını hatırlatan Güder, “Hatay Tanıtım fuarında Hatay’ın Tarihini, Kültürünü, Ekonomik yapısını ön plana çıkaracağız. Herkesin desteğini de bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

Düzenlenen Hatay tanıtım günlerinin açık semt pazarı gibi ürünlerin satılmasına yönelik olarak düzenlenmesinin yanlış olduğunu savunan ıbrahim Güder, Hatay’ın anavatana katılışının 75. Yılı dolayısıyla düzenleyecekleri şurada, Türkiye’nin 2014 vizyonuna Hatay’ın sağlayacağı katkının üst seviyeye çıkarma hedefinde olduklarını anlattı.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz