Hatay Rehberim 4. yaşını kutluyor…

30 Mayıs 2014 Cuma, 22:47

Hatay Rehberim Günden Güne Büyüyor…

Hatay’da dördüncü yılını tamamlayan ve başta Antakya olmak üzere Hatay’ın tamamında etkisini gösteren Rehber, Haber ve İlan sitesi her geçen gün kendini daha geniş kitlelere tanıtıyor.

“HATAY IN EN BÜYÜK WEB REHBERİ”

Yöneticiliğini Mehmet Katırcıoğlu ve Hatice Ekmekçi’nin yaptığı Hatay Rehberim sitesi şu an 35 bin firma bilgisini internet ortamına taşıyarak Hatay’ın en büyük Wep Rehberi olarak alanında en büyük kitleye sahip. www.hatayrehberim.org adresi üzerinden yayılan ve kısa zamanda adını tüm Hatay’a duyuran Hatay Rehberim kendi alanında hassas ve koordineli çalışma ile Google üzerinden günde 5.000 bin ziyaretçiye hizmet veriyor.

Daha önceleri Hatay’da Türkiye’de ve Dünya’da birçok Hatay müşterisi çalıştığı veya çalışmak istediği firmalara ulaşamazken şuan ise Hatay’da aradığı 35.000 firma bilgisine Hatay Rehberim sayesinde ulaşır oldu. Si te yetkilileri; Sitelerine ekledikleri firmaları sosyal ağlarla dünyanın birçok ülkesinde olan Hataylı hemşerimize tanıtıyorlar.

“HATAY IN EKONOMİSİNE %5 KATKI SAĞLADIK”

Kendini her gün geliştiren ve hemen hemen her noktaya ulaşan Hatay Rehberim sahibi Mehmet Katırcıoğlu, firmaları tanıtmak ve ulaşılabilirliğini arttırmak için büyük mücadele verdiklerini ifade etti. Katırcıoğlu, konu ile yaptığı açıklamada; “2010 yılından bu yana 35.000 firmayı internet ortamına taşıdık. Birçok müşteri aradığı firmaya ulaşamazken, an itibariyle, günde 5.000 kişinin aradığı firmaya ulaşmasını sağladık. Bu şekilde Hatay’ın ekonomisine minimum %5 katkı sağladık. Web üzerinde Hatay’ın en büyük projesini hayata geçirdik ve vatandaşlara kolaylıklar sağladık. En büyük destekçim eşim Hatice Ekmekçi Katırcıoğlu ile daha daha çok kitlelere ulaşmak için büyük emek harcıyoruz.” Dedi.

Firma ayrımı yapmaksızın, büyük küçük tüm esnafın sitede yer alabileceğinin altını çizen Katırcıoğlu; Firma yönetici ve sahiplerinin www.hatayrehberim.org ve 0538 454 0126 telefonu üzerinden kendilerine ulaşabileceklerini söyledi.

Hatay’ın gücüne güç katmak, esnafın kalkınmasına yardımcı olmak için bu projeyi gerçekleştirdiklerini ifade eden Hatay Rehberim sahibi Mehmet Katırcıoğlu, kendilerini tercih eden tüm firmalara teşekkür etti. Asya Gazetesi ve Asya Radyo olarak meslektaşlarımızın 4. yaş günlerini kutluyoruz.

 

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz