Hatay mobilyası uluslararası fuarda…

29 Ocak 2015 Perşembe, 11:19

Hatay’da üretilen mobilyalar, ulusal ve uluslararası sektöre açık olan İstanbul’daki Fuar’da sergilendi. Dünya’nın sayılı, ülkemizin en büyük fuarlarından biri olan İstanbul Mobilya Fuarı 150 dönümlük alanda düzenlendi.
Fuar, Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, İstanbul Valisi Vasip Şahin, çok sayıda dernek ve odanın katılımıyla açıldı. Hatay Esnaf ve Sanatkârları Odaları Birliği adına Başkan Kadir Teksöz ve diğer üyeler A Protokolü’nde ağırlandı.
Dünya mobilya sektörünün uluslararası buluşma noktası olarak her yıl düzenlenen İSMOB Mobilya Fuarı 2015, CNR Holding ile Türkiye Mobilya Sanayicileri Derneği (MOSDER) işbirliğinde, KOSGEB, Ekonomi Bakanlığı ve DOĞAKA’nın desteğiyle, 27 Ocak- 1 Şubat 2015 tarihleri arasında açık bulunacak.
İstanbul Yeşilköy CNREXPO Fuar Merkezi’nde, modern mobilyalardan klasik mobilyalara kadar geniş ürün yelpazesinde ürün gruplarına sahip firmalarının katılımı ile önceki gün başladı.
DOĞAKA, İstanbul Mobilya Fuarı’na Antakya Ticaret ve Sanayi Odası koordinasyonu ve Antakya Mobilyacılar Odası’nın işbirliğinde, bölgemizden toplamda 11 firmanın 981 m2 alandaki katılımı ile İSMOB 2015 Mobilya Fuarı’nda göz doldurdu.
DOĞAKA tarafından, stant konstrüksiyon desteği verilen bölgemiz firmaları, CNR EXPO Fuar Alanı 3 No’lu Holü’nde bölgemizi temsil ediyor.
Söz konusu Fuar’da; Birleşik Arap Emirlikleri, Bahreyn, Belçika, Cezayir, Çek Cumhuriyeti, Çin, Fas, Fransa, Hollanda, Irak, İngiltere, İran, İspanya, İsrail, İtalya ve Rusya gibi çok sayıda ülkeden katılımcılar bulunuyor.
HESOB Başkanı Kadir Teksöz, İstanbul’daki Fuar’a katılmaları ve açılışı ile devamı sırasında destek veren herkese teşekkür etti.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz