Hatay karış karış gezilecek…

16 Nisan 2015 Perşembe, 11:05

Hatay’ın 15 ilçesinin kapı kapı gezilerek, CHP’nin halka en iyi şekilde anlatılması kararlaştırıldı.

CHP’de Milletvekili Adayları ile Teşkilat Yöneticileri, 7 Haziran seçimlerine az bir süre kala seçim çalışmalarını başlattı. Önceki gün HATMEK’te yapılan toplantıya CHP İl Başkanı Ertuğrul Gün, İlçe Başkanları, Belediye Başkanları, Belediye Meclis Üyeleri, Aday Adayları ile İl İlçe Yöneticileri katıldı. Toplantıda, 2015 Haziran Genel Seçimleri’nde izlenecek çalışmalarla birlikte, strateji de belirlendi.

Toplantıda söz alan konuşmacıların büyük bir bölümü, ülkenin içinde bulunduğu durumun, CHP’ye kayıtsız şartsız ihtiyaç duyulduğuna yönelik mesajlarda bulunuldu,

Can alıcı konuşmalardan birini Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir yaptı.

Nehir: “Bu aşamada hepimizin görevi, ülkenin kötü gidişatına dur demek için, dostane ve ikna edici bir yöntemle çalışmalar yürütmektir. Biz, bölgede var olan sıkıntıları en iyi şekilde halkımıza izah ederek, bütün gücümüzü CHP çatısı altında birleştireceğiz. Diğer belediye başkanlarıyla bir araya gelerek, elimizden gelen her türlü çabayı göstereceğiz. Ben, Samandağ ilçesi adına, gerekirse hane hane dolaşıp kafası karışan insanları ikna ederek, onları CHP çatısı altında birleştirmek için bütün gücümle çalışacağım.”dedi.

CHP toplantısında; Milletvekili Adayları ile Teşkilat Yöneticileri ve Gençlik Kolları’nın, Hatay’ın 15 ilçesinin karış karış dolaşarak tüm hanelere girilmesi, kapı kapı konuk olunması ve CHP’nin en iyi şekilde anlatılması kararlaştırıldı.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz