Hatay Büyükşehir çalışıyor…

29 Ocak 2015 Perşembe, 11:04

Hatay Büyükşehir Belediyesi, 15 ilçeye yayılan kapsamlı asfaltlama hizmetleriyle iz bırakmağa başladı.

HBB Fen İşleri Daire Başkanlığı’na bağlı ekiplerin Defne, Kumlu, Arsuz ve Samandağ ilçelerinde başlattığı asfaltlama çalışmaları devam ediyor.
HBB Fen İşleri Ekipleri, Defne’de; Esentepe Kavşağı’ndan Çekmece Caddesi’ne kadar yapılan asfalt temizleme çalışmalarının ardından sıcak asfalt serme çalışmalarını gerçekleştirirken, Uğur Mumcu Alanı’na giden yolda da asfalt temizleme çalışmalarını sürdürüyor. Ekipler ayrıca Defne’ye bağlı Sinanlı ve Batıayaz Mahalleleri’nde asfaltlama yapıyor.
Hatay BŞB Asfalt Ekipleri, Kumlu’da da Sami Oytun Caddesi’nde yol açma ve zemin serme çalışması gerçekleştiriyor.
HBB asfalt ekipleri, Samandağ’da Atatürk Mahallesi’ne bağlı Muammer Aksoy Caddesi’nde asfaltlama çalışmalarına devam ederken, yine aynı Mahalle’ye bağlı İlkokul Caddesi’nde çakıl serilip Bordür döşeniyor.
Arsuz’da ise Arpagedik, Höyük, Avcılarsuyu ve Haymaseki Mahalleleri’nde asfaltlama çalışmaları tamamlanırken, Konacık-Arsuz Yolu arasında sıcak asfalt dökme çalışmaları devam ediyor.
Hatay BŞB Asfalt Ekipleri, Kumlu’da da Sami Oytun Caddesi’nde yol açma ve zemin serme çalışması gerçekleştiriyor.
Çalışmaları değerlendiren HBB Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, yetki alanlarındaki her yolda ve her mahallede asfaltlama çalışması gerçekleştireceklerini ifade ederek, Hatay’a düzgün ve tertemiz yollar kavuşturmak için canla başla çalıştıklarını belirtti.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz