Hatay 112’den ödüle 2 aday var…

23 Şubat 2015 Pazartesi, 12:11

Acil sağlık hizmetleri alanında başarılı ve özverili çalışmaları ödüllendirmek ve teşvik etmek, acil sağlık sisteminin gelişmesine öncülük etmek, ulusal ve uluslararası düzeyde acil sağlık hizmetleri konusunda halkın bilinçlendirilmesine katkıda bulunmak amacıyla organizasyonu gerçekleştirilen “Altın Ambulans Sağlık Ödülleri” sahiplerini bulacak.
Geçtiğimiz yıl coşku ile 1. Düzenlenen altın ambulans sağlık ödülleri bu yıl da aynı coşku ile kutlanması bekleniyor. Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri (Paramedik) Derneği tarafından düzenlenen altın ambulans sağlık ödülleri için bu yıl Hatay’dan iki 112 acil çalışanı aday olarak seçildi.
Konu hakkında açıklama yapan ATT DER Genel Başkan Yardımcısı Osman Nuri KUNDAKÇI; “ ATTDER olarak geçen yıl 1. Düzenlediğimiz. Altın Ambulans Sağlık Ödüllerinde 43 aday için toplam 25 bin 115 oy kullanılmış ve Anadolu Rock müziğinin güçlü sesi Haluk Levent’in de sahne aldığı ödül töreni İstanbul’da gerçekleştirilmişti. Bu yılda aynı coşku ile Ankara’da kutlamayı planlıyoruz. Sağlık sektöründe yılın EN’lerini belirlediğimiz altın ambulans ödülleri internet üzerinden yapılan oylama ile sahiplerini bulmaktadır. Dedi.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz