Son Dakika
21 Ocak 2018 Pazar

Hastaneden Örnek Bir Çalışma…

15 Şubat 2012 Çarşamba, 18:08
Hastaneden Örnek Bir Çalışma…

BASK Hatay ıl Başkanı ve Bağımsız Sağlık Sen Genel Eğitim Sekreteri Metin Yılmaz, Antakya Devlet Hastanesi ek binasında oluşturulan kitap alanları ile hasta ve hasta yakınlarına kitap okuma alışkanlığı edindirmeye yönelik başlatılan ve uygulanan çalışmanın örnek bir çalışma olduğunu ve çalışmayı desteklediklerini söyledi.
 
 
Yılmaz yaptığı açıklamada; “Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün eşi Hayrinüsa Gül’ün başkanlığında yürütülen “ TüRKıYE OKUYOR” kampanyasına Antakya Devlet Hastanesi Başhekimi ömer Akın ve ek hizmet binası sorumlusu Başhekim Yardımcısı Cem Tosyalı gözetim ve desteği ile yapılan farklı çalışmanın güzelliğini desteklemek istedik.” Dedi.
 
 
 
 
 
Yılmaz açıklamasında, “Antakya Devlet Hastanesi ek hizmet binasında hastanenin çeşitli yerlerine konan okuma köşeleri ile hem hastalar hem de refakatçiler boş zamanlarını kitap okuyarak değerlendiriyorlar bu anlamda önce eğitim felsefesi ile bu çalışmaya BASK Hatay ıl Temsilciliği olarak da  önemli bulduğumuz ender çalışmayı daha da geliştirme adına destekte bulunarak çeşitli çalışmalar yapıp hastalarla birebir görüşmelerde bulunduk. Böylesi farklı çalışmayı destekleme adına kitaplar bağışladık.
 
 
 
 
Türkiye Okuyor kampanyasına böyle farklı bir çalışma ile destek vermeye çalışan Hatay Antakya Devlet Hastanesi Baş Hekimi ömer Akın’ı ve ek hizmet binası sorumlusu Cem Tosyalı’yı bu anlamda çalışmalarından dolayı tebrik ediyor BASK ailesi olarak destekliyoruz.” ıfadelerine yer verdi. Haber Merkezi

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz