Son Dakika
21 Ocak 2018 Pazar

HASıAD’dan temizliğe destek…

15 Haziran 2009 Pazartesi, 22:12
HASıAD’dan temizliğe destek…

KILIçLAR yaptığı açıklamada, Antakya Belediyesi tarafından başlatılan temzizlik kampanyasını memnuniyetle karşıladıklarını ve destek verdiklerini açıkladı. HASıAD Yönetim Kurulu Başkanı Memet KILIçLAR yaptığı açıklamada, Antakya Belediyesi tarafından başlatılan temzizlik kampanyasını memnuniyetle karşıladıklarını ve destek verdiklerini açıkladı.
 
HASıAD Yönetim Kurulu Başkanı Memet KILIçLAR bu heyecan ve çalışmanın uzun süreli olmasını temenni ettiklerini dile getirerek, “Antakya’mızda maalesef uzun süreden beri süren, şehrimize yakışmayan bir görüntüye sebep olan cadde, sokak kirliliğine ve daha doğrusu çöp sorununa Belediğemizin el atmasını memnuniyetle karşılıyoruz. Dolayısı ile Antakya Belediye’sinin başlatmış olduğu Antakya’yı temiz tutalım sloganına Hatay Sananyici ve ış Adamları olarak bizlerin tamamen destek verdiğini belirtmek isteriz.
 
Ayrıca bu sloganın veya heyecanın uzun süreli olmasını temenni ediyoruz. Bununda sadece öğrencilere eğitim vererek değilde, ek olarak yetişkinlerede bu bilincin aktarılması gerekmektedir. Bu bilincin reklam panolarındaki sloganların yanı sıra uygulamada Antakya Belediyesinin uzun vadede temizlik personeli ve zabıtaları ile kararlılık içinde sürdürülmesi gerekmektedir. Temizlikte ve bunun kontrolünde yapılacak iyileştirmenin Antakyamızın vatandaşına daha yakışır ve yaşanabilir bir şehir olacağının yanı sıra buraya gelen tüm turistlerin beğenisini kazanacaktır. Buda ilimizdeki tarih ve kültüre ek olarak yürütülmekte olan marka kent projesine ve turizm sektörümüze ciddi katkılar yaratacaktır” dedi.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz