Son Dakika
23 Temmuz 2018 Pazartesi

HAKSEN Başkanı Ziyaret Etti…

02 Aralık 2009 Çarşamba, 11:19
HAKSEN Başkanı Ziyaret Etti…

Kısa adı Haksen olan Kamu çalışanları Hak Sendikaları Konfederasyonu Hatay ıl Temsilciliği Heyeti Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş’a nezaket ziyaretinde bulundu.
Heyet adına Haksen Hatay ıl Temsilcisi Ahmet Yaslı ziyarette yaptığı konuşmada, Haksen Hatay ıl Temsilciliği olarak belediyenin yaptığı Temizlik Kampanyası, Yeni Trafik Düzenlemesi, Antakya Kültür Parkı, Asfalt ve Peyzaj çalışmaları gibi başarılı hizmetleri yakından takip ettiklerini, özellikle kurum personeline yönelik performans ücretleri ve ikramiyelerin ödenmesi hususlarındaki ayrıcalıklı yönetim anlayışını takdirle karşıladıklarını belirtti. Haksen Hatay ıl Temsilcisi Ahmet Yaslı, sendika şube başkanları ve yönetim kurulları adına Başkan Savaş’a hizmetlerinden dolayı teşekkürlerini iletti.
 
 Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Savaş, kurum bünyesinde bulunan işçi-memur-sözleşmeli-asgari ücretli tüm personellerin her türlü hak ve alacaklarına özel bir önem gösterdiklerini, alınteri ve emeğe son derece saygı duyduklarını, Antakya’yı layık olduğu çağdaş seviyeye ulaştırma adına var güçleriyle çalışmaya devam edeceklerini belirtti.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz