Güzelmansur; CHP il Başkanlığına adaylığını açıkladı…

12 Aralık 2015 Cumartesi, 11:17

1 Kasım seçimlerde CHP Milletvekili aday adayı olan, Hatay’ın tanınmış simalarından başarılı iş adamı aynı zamanda TOSYÖV (Türkiye Orta Ölçekli Sanayici İşadamları) Genel Sekreteri olan Hikmet Güzelmansur basın mensuplarıyla öğle yemeğinde bir araya gelerek CHP İl Başkanlığına adaylığını açıkladı.

İşadamı Güzelmansur yaptığı açıklama da “Gerek aile kökenleriyle, gerekse daha önce görev aldığı yerler nedeniyle bu görevi yapmak için hazır olduğunu ve ülkeyi AK Parti tsunamisinden kurtarmak ve CHP teşkilatının Antakya ve İskenderun’da daha etkili olması için çalışacağının altını çizdi.

Hikmet Güzelmansur ayrıca şunları dile getirdi; “Atatürk’ün en büyük emanetlerinden biri olan Cumhuriyet Halk Partisi’nin Hatay İl yönetimine adayım. Ekip ve takım arkadaşlarımızla programlarımızı hazırladık. En az 12 İl başkan yardımcılığı olmak üzere, İl yüksek konseyi, il istişare konseyi oluşturduk. Geçmiş dönemlerde CHP’ye katkı sağlamış ve görev yapmış büyüklerimizin tecrübelerinden de yararlanarak CHP’yi hak ettiği yerlere getireceğiz.” dedi.

ANTAKYA VE İSKENDERUN’A BÜYÜK ÖNEM VERECEĞİZ

Güzelmansur açıklamasında “Antakya ve İskenderun ilçelerimizde gerekli çalışmaları yapıp bu ilçeleri kazanacağız. Önceliğimiz meclis üyeliklerimizi arttırmak olacaktır. Belediye meclislerindeki tıkanıkları gidermek istiyoruz. Antakya’nın önemli iş adamlarını bünyemize katarak çalışmalarımızı sürdüreceğiz.

CHP’ye gönül vermiş bütün vatandaşlarımızı çatımız altında toplamak istiyoruz. Biz birliktelik ile CHP il Başkanlığına yürüyeceğiz” diyerek sözlerini tamamladı.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz