Son Dakika
23 Ocak 2018 Salı

Güzel Teşekkür Etti…

12 Aralık 2013 Perşembe, 10:13
Güzel Teşekkür Etti…

Cumhuriyet Halk Partisi’nin Defne ilçesindeki eğilim yoklamasında birinci gelen Gümüşgöze Belediye Başkanı ıbrahim Güzel partililere teşekkür etti. Güzel,ınsandan ve emekten yana belediye anlayışını gerçekleştirecekleri sözünü verdi.
 
ıbrahim Güzel:
“Defne yeni bir ilçe. Yeni kurulması itibariyle yeni bir yapılanmanın da heyecanını taşıyan bir dinamizmi taşıyan bir ilginin odağında.
Birbirinden değerli 12 arkadaşımla birlikte paylaştığım ön seçim süreci; parti üyelerimizin yoğun katılımı ile şenlik havasında gerçekleşti. üyelerin coşkusu ve aday adaylarının demokrasi bilinci ile geçen seçim, parti içi katılımın önem ve gerekliliğini bir kez daha gösterdi.
 
Seçim sonuçlarından sonra tüm aday adaylarının mesajı elbette başta Hatay Büyük şehir belediyesi olmak üzere; Antakya, Defne, ıskenderun, Samandağ, Reyhanlı, Altınözü ve diğer ilçelerimizdeki başkanlıkları kazanacağımız üzerine idi. Sandık, demokrasinin “olmazsa olmaz” araçlarından birisidir ve demokratik yarışın sonuçları sıralamalar olacaktır. Seçimin kazananı, kaybedeni değil, öncelikli sırada olanı vardır. Kazanan daima halk ve CHP olmalıdır ve yine öyle olacaktır.
 
ön seçimin alt yapısını, işleyişini ve alt yapısını hazırlayan parti il-ilçe başkan yöneticilerine teşekkür ederim.Bu heyecanlı, seviyeli, demokratik ve umutlu yarışta bana ve projelerime inanan, güvenen başta parti üyesi arkadaşlarıma, dostlarıma, aileme, sivil toplum örgüt temsilcilerine, basın emekçilerine, bana oy vermeyen tüm üyelerimize yarışa kattıkları heyecandan ve ilgiden dolayı teşekkürlerimi sunarım. Bu yarış sonrasında, benim adımın 1.sırada olması dolayısı ile başta benim sorumluluğum olmak üzere, tüm partili arkadaşlarımın yerel seçimleri
 
Hatay ili olmak üzere tüm ilçelerde CHP’nin kazanması yönünde görevler yüklemektedir. Türkiye’nin her ıl ve ılçesinde olduğu gibi, Hatay ve ilçelerinde de sosyal, şeffaf, paylaşımcı, insandan ve emekten yana demokratik belediye anlayışını hayata geçirecek azim ve coşku ile yolumuza devam edeceğimizi yineliyor ve bir kez daha sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.”dedi.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz