Son Dakika
24 Eylül 2018 Pazartesi

Guvarnörlerden Sürpriz Ziyaret…

22 Kasım 2011 Salı, 09:12
Guvarnörlerden Sürpriz Ziyaret…

Antakya Ticaret Borsası’nın ev sahipliğinde Antakya Rotary Kulübü tarafından düzenlenen ‘Tülin Erduran’ın Doğru ve Güzel Türkçe için Diksiyon Eğitimi Seminerlerinin’ beşinci haftasında kentimizde konuk olarak bulunan bir grubun semineri izlemesi katılımcılar için sürpriz oldu.
 
Ulusal Guvernörler Danışma Kurulu Toplantısı için üç günlüğüne Antakya’ya gelen yöneticiler Grand Boğaziçi Otel’de düzenlenen toplantıya katılırken; eşlerinin Antakya ve çevresini tanımaları için ayrıntılı bir gezi ve inceleme programı hazırlayan Guvernör Yardımcısı Emine Pehlivan ile Antakya Rotary Kulübü Başkanı ö. Deniz Emir, konuklarla birlikte Antakya Ticaret Borsası konferans Salonunda öğr. Gör. Tülin Erduran tarafından verilmekte olan seminere katıldılar.
 
Bu arada Eğitmen Tülin Erduran’ın,  geçen yıl kaybettiğimiz TRT’nin en değerli redaktör spikerlerinden Jülide Gülizar’ın seslendirdiği bir kaydı örnek olarak dinletmesi tüm izleyicileri çok etkiledi.
 
 
 
Topluluk adına konuşan Dönem Guvernörü ısmail Kahyaoğlu’nun eşi Nilüfer Kahyaoğlu, Antakya’da bulunmaktan çok mutlu olduklarını,  böylesine yararlı bir hizmetin verilmesini izlemekten heyecan ve gurur duyduklarını dile getirerek katılımcılara başarılar diledi. Haber Merkezi

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz