Son Dakika
23 Ocak 2018 Salı

Gurur Duyarız

05 Ekim 2012 Cuma, 09:43
Gurur Duyarız

özel Defne Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Taşar, “Hatayımızın gururu olan ve bu yıl ikinci lige yükselerek bizleri onurlandıran Hatayspor Kulübünün sağlık sponsoru olmaktan gurur duyarız”

 

 

 

H.Bozok

Kurulduğu günden bu yana sağlık, sosyal sorumluluk projeleri ve sponsorluk alanında yaptığı başarılı çalışmalar ile adından sıkça söz ettiren özel Defne Hastanesi, Hatayspor’un sağlık sponsorluğunu üstlendi

 

 

 

Hastanenin teras katında düzenlenen protokol imza töreninde konuşan özel Defne Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Barbaros Hayrettin Taşar, Spor Toto 2. ligde ilimizi başarıyla temsil eden Hatayspor’a sponsor olmaktan gurur ve mutluluk duyduklarını ifade etti.

 

 

 

ımzalanan sponsorluk anlaşması ile sezon boyunca kulübün, maçlarda ambulans ve sağlık ekibi bulundurma, medikal ve tıbbı ihtiyaçlarının karşılanması, futbolcuların tüm sağlık kontrollerinin karşılanması gibi hizmetleri sağlayacaklarını kaydeden Taşar, Anlaşmanın her iki taraf için de hayırlı olmasını temenni ederek, “Hataysporumuzun başarılı bir sezon geçmesini diliyorum” şeklinde konuştu. 

 

 

 

ımza töreninde konuşan Hatayspor Kulüp Başkanı Hikmet çinçin’de, anlaşmanın her iki tarafa da hayırlı olması temennisinde bulunarak, Hatayspor A Takımınaa verdiği destek kadar  kulübün alt yapısına da destek vermeye devam eden özel Defne Hastanesi’ne teşekkür etti.

28 Ekim’de Taraftarımız ıle Buluşacağız

 

 

 

Ortaya koydukları başarılı futboldan ötürü teknik heyete ve takım oyuncularına da teşekkür eden çinçin, “Bu yıl büyük bir özveri ile oluşturduk, teknik heyetimiz ve futbolcu arkadaşlarımız da oynadıkları futbol ve gösterdikleri üstün çaba ile bizi mahçup etmediler. ancak Antakya Atatürk stadının tadilatta olması dolayısı ile biraz öksüzüz. Stadımızın olmaması seyircimizle bizleri ayrı düşürdü. Onunda sözünü aldık 28 Ekim’de Antakya Atatürk stadında taraftarlarımızla buluşacağız. 

 

 

 

Buradan, her maçımıza gelerek takımızı desteklyerek yalnız bırakmayan Kırıkhanlı hemşerilerimize de gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ediyorum.” Dedi. 

 

 

 

Altyapı ıçin çalışmalar Başladı

Altyapılardan futbolcu yetiştirilememesi konusunda birçok haklı eleştiriler aldıklarını hatırlatan Hatayspor Kulübü Başkanı çinçin, Altyapıları ve tesisleri güçlendirmek adına da yoğun bir çalışma içerisine girdiklerini belirterek şöyle konuştu:

“Bugüne kadar A takıma alt yapıdan futbolcu yetişmediği konusunda birçok eleştiri aldık. Bu eleştiriler son derece haklı eleştirilerdi. Bunların önüne geçmek için alt yapı için bazı yatırımlar yaptık. 

 

 

 

Alt yapı konusunda çok ciddi çalışmalar içerisindeyiz. şu ana kadar alt yapıya 400 bin TL gibi bir harcama yaptık. Yatırımlarımız devam edecek. Bir taraftan tesis şartları iyileştirilirken, bir taraftan da alt yapının müsabaka yapabileceği, A takımında kullanabileceği, ışıklandırılmalı, FıFA normlarında sentetik bir futbol sahasına kavuşacağız. Hatayspor’un şu anda alt yapısında 125 lisanslı futbolcu bulunuyor. Bu çocuklar bizim geleceğimiz. Yaptığımız bu yatırımlar ve çalışmalarla geleceğimizi de garanti altına alarak daha kalıcı başarılar için çaba göstereceğiz” 

 

 

 

Tüm Taraftarımızı Bekliyoruz

çinçin konuşmasının sonunda, Hatayspor’a gönül vermiş herkesi, Cumartesi günü Kırıkhan’da oynanacak zorlu Bandırmaspor karşılaşmasına davet etti.

Yapılan konuşmaların ardından gerçekleştirilen imza töreninde, sponsorluk protokolü, özel Defne Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Barbaros Hayrettin Taşar ve Hatayspor Kulüp Başkanı Hikmet çinçin tarafından hayırlı olsun dilekleri ile imzalandı.    

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz