Güney Rüzgarı Ocak sayısı çıktı…

23 Ocak 2015 Cuma, 11:35

Hatay Güney Rüzgârı Dergisi Ocak sayısı yayınlandı. Gazeteci M. Ali Solak’ın sahibi olduğu Güney Rüzgârı Dergisi’nin 2015 yılı ilk sayısında kapak konusu olarak; “Hz. Ali olmasaydı İslamiyet olmazdı” ve “Hz. Ali olmasaydı kâinat olmazdı” şeklinde iddialı sözler söyleyen Mehmet Güven’le yapılan söyleşi, “İnsanlığa adanmış bir yaşam öyküsü” başlığıyla okurlara sunuluyor.
Yerelde 19 yıl gibi uzun bir süredir aralıksız yayın yapma başarısından dolayı okurlarına şükran duygularını belirten Hatay Güney Rüzgârı Dergisi Sahibi Gazeteci Mehmet Ali Solak, “Bilimin aydınlığını kimse gölgelemesin” diyerek, bilimin insanların yaşamlarını kolaylaştırdığına ilişkin tespitlerde bulunuyor.
Dr. Muhsin Boz’un ‘Uzman hoca kabuk değiştirirken…’ Anısı, Hüseyin Evcil’in “Tarihte halkı aldatan ve sömüren diktatörler, Adolf Hitler’ başlıklı Araştırma Yazısı’nın ikinci bölümü, Maden Yüksek Mühendisi, Emekli Genel Müdür Muammer Öcal’ın ‘Geçmişten günümüze Bor mineralleri’ gibi bugüne kadar bilinmeyen konular, Dergi’nin son sayısında gündeme taşınıyor.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz