Son Dakika
20 Ocak 2018 Cumartesi

Gratis birincisi Elif Nisa Uçar…

05 Mayıs 2014 Pazartesi, 13:11
gratis-asya-gazetesi-com

Bu yıl 5’incisi gerçekleştirilen yarışmanın kazananları İstanbul‘dan Elif Nisa Uçar, Antalya‘dan Selin Söyüncü ve Samsun‘dan Arda Öztürk oldu.

Gratis‘in Türkiye çapında 2010 yılından bu yana, çocukların hayal güçlerini geliştirerek sanat ve resim sevgisi aşılamak amacı ile düzenlenen ve gelenekselleşen Çocuklar Geleceği Çiziyor Resim Yarışması sonuçlandı. Bu yıl “Benim Güzel Ailem” konulu yarışmaya 2 binin üzerinde öğrenci resimleri ile katılım gösterdi. Jüri tarafından yapılan oylama sonucunda yarışmada dereceye giren küçük ressamlar, ödüllerini keyifli bir tören ile aldı.

7-10 yaş arası çocukların katılımı ile gerçekleşen resim yarışmasında dereceye giren çocukların isimleri ve kazandıkları ödüller şöyle sıralandı:

Yarışmanın birincisi İstanbul‘dan Elif Nisa Uçar; Sony Playstation 4 sahibi olurken, yarışmaya Antalya‘dan katılan ve ikinci olan Selin Söyüncü Retina ekranlı iPad mini kazandı. Yarışmaya Samsun‘dan katılarak üçüncü olanArda Öztürk‘e ise iPod nano hediye edildi. Ailelerini resmederek dördüncülük ve beşincilik elde eden İstanbul‘dan Alara Tosyalı ileSamsun‘dan Ece Vural ise Gratis tarafından hazırlanan hediye paketleri ile ödüllendirildi.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz