Son Dakika
21 Haziran 2018 Perşembe

Gönenç’ten Vali’ye Ziyaret…

25 Aralık 2013 Çarşamba, 09:55
Gönenç’ten Vali’ye Ziyaret…

Mehmet Gönenç başkanlığındaki CHP Defne ılçe Yönetimi, Hatay Valisi M. Celalettin Lekesiz’i ziyaret etti.
 
Kabulünden dolayı Vali Lekesiz’e teşekkür eden CHP Defne ılçe Başkanı Gönenç, hiçbir önyargıya sahip olmadan ve hiçbir beklentide bulunmadan ilimizin ve ilçemizin daha ileriye götürülmesi için çalışmaya kararlı olduklarını söyledi.
 
Hatay Valisi M. Celalettin Lekesiz de ziyaretten dolayı memnuniyet duyduğunu ifade ederek, Başkana ve yönetime yeni görevlerinin hayırlı olması dileğinde bulundu.
Vali Lekesiz, ilçelerin, illerin ve ülkelerin; diğer illerle ve ülkelere rekabette geri kalmaması için yaşanılan dünyayı iyi analiz etmesi gerektiğine dikkat çekerek, “Türkiye’nin bu yarışta geri kalmaması; illerin koşturmasına, illerin koşturması da ilçelerin koşturmasına bağlı. ılçelerde de bir taraftan resmi kurum ve kuruluşlar, odalar, borsalar, sivil toplum örgütleri oranın değerlerini gün yüzüne çıkarıp geleceğe daha güçlü şekilde aktarmaya çalışırken bir taraftan da siyaset kurumunun toplumsal dinamiklerle de uyum içerisinde projeler geliştirmesi, bunu toplumsal dinamiklerle paylaşması, talip olduğu göreve geldiğinde de bunu hayata koyması yönünde güçlü bir irade sergilemesi demokrasilerin gereklerindendir” diye konuştu.
 
Vali Lekesiz; “Cumhuriyetimiz ve onunla beraber her gün daha da güçlenen demokrasimiz, siyaset kurumunu her geçen gün daha vazgeçilmez kılıyor. Siyasi partiler demokrasinin olmazsa olmazlarıdır. Her meslek kutsaldır ama halka hizmet etme yolunda siyasi partiler gerçekten çok daha geniş etki alanı olan mekanizmalardır. Yeni görevleriniz tekrar sizlere ve Defne ilçemize hayırlı olsun” dedi.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz